Drukarka hpd5160 wymiana tonera i drukowanie s.kalibracyjnej

Witam serdecznie, mam problem, wymieniłem w drukarce ostatnio toner z czarnym/szarym tuszem i niestety coś jest nie tak. Drukarka drukuje, ale czasami drukuje stronę kalibracyjną, żeby ustawić kasety. W windowsie zrobiłem kalibracje i wszystko jest ok, ale ona nadal drukuje tak byle jak, jeżeli chce wydrukować jedną stronę to drukuje mi najpierw to co chce a potem stronę kalibracyjną, a przy większych dokumentach drukuję na zmianę raz stronę z dokumentu raz stronę kalibracyjną, jest to irytujące i nieekonomiczne, ponieważ łyka mi kartki napoczyna je i potem arkusze papieru są do wyrzucenia, macie jakieś sugestie jak rozwiązać problem?

PS: Moim zdaniem, trzeba w oprogramowaniu HP coś ustawić ustawienia kaset i będzie ok, czekam na wasze subiekcje, pozdrawiam! :slight_smile:

Może nie do końca docisnąłeś toner wkładając go w kasetkę. Coś nie kontaktuje i drukarka co chwila wykrywa, jakbyś wymienił tusz?

ale wystarczy ustawić toner w win xp czy muszę w oprogramowaniu hp ustawić kalibrację którego nie mam na komputerze i nie chce mi się pobierać bo długo się to instaluje a osobiście potrzebne mi jest jak dziura w moście. sprawdzę tą radę co mi podałeś, ale jak wydrukowałem strone testową z win xp to wszystko było ok wyraźnie itp… i jak ktoś drukuje coś na niej to też drukuje prawidłowo tylko co drugi raz drukuje jakieś swoje strony.

pinio150 , proponuję skorzystać z:

http://h41159.www4.hp.com/wsparcie_tech … prf-/chev/

za coś chyba się im płaci :slight_smile: