Drukarka i czyszczenie rejestru

Mam problem bo po kazdym czyszczeniu rejestru musze wkladac plytke instalacyjna drukarki gdyz po wlaczeniu komputera od razu wyskakuje Instalator Windows z taka prosba.Czy da sie jakos temu zapobiec?Jeszcze jedno pytanie(inny temat ale moze moge dopiac?):ktos wlaczyl mi do autostartu ( szlag mnie trafia) Neo i nawet jak ja wylacze to wyskakuje ciagle okienko i zaslania widok tego co akurat robie.Nie jest mi potrzebna do wszystkich operacji.W autostarcie jest modem i Wootaskbaricon,czy moge ktores usunac?Co zrobic zeby Neostrada nie wlaczala sie na sile,tylko zebym mogla sama o tym decydowac.Wiem,ze mam zrezygnowac z aplikacji dostepowej i na pewno to zrobie tylko w miare wolnego czasu.

Przy czyszczeniu rejestru, patrz uważnie jakie klucze zaznaczone są do usuwania. Musisz odznaczyć klucze mające coś wspolnego z twoją drukarką.

Wyłaczyć ją możesz w:

Start>>>Uruchom>>>Msconfig>>>Uruchamianie

Wiem o tym zeby sprawdzac klucze az taka zielona nie jestem ale Tools np podaje (zielony znaczek),ze jest to niepotrzebny lub pusty klucz i dlatego usunelam.Czyli w ogole niczego co ma zwiazek z drukarka nie bede usuwac.W Uruchamianie w ogole nie ma Neo,jedyne co jest to dragdiag ,sprawdze w necie ale moze ktos wie czy o to chodzi i tego sie mam pozbyc?

Mozna zamknac,poradzilam sobie sama z Neo,nie wpadlam na to,ze uruchomione programy,korzystajace z netu,wymuszaja wlaczenie.