Drukarka i skaner a może urządzenie wielofunkcyjne?

Witam

Poszukuję w miarę dobrej drukarki która będzie używana raz na czas i tutaj nie wiem czy wybrać laserową czy atramentową w dodatku przydałby się skaner i wtedy pozostaje jedynie urządzenie wielofunkcyjne a tam raczej tylko atrament wchodzi w grę.

No i żeby w utrzymaniu było w miarę tanie.

Zakres cenowy 400-500zł

Po co taka droga.Kup atramentową jak ma być używana od czasu do czasu.Polecam Canon MG 2450 (drukarka,skaner,koppiarka).

1 polubienie

Z atramentowa jest ten problem że tusze zasychaja. Z drukarek najlepiej szukać Brothera lub Epsona

Laserowa monochromatyczna Brother DCP-L2500D

Atramentowa kolorowa Brother Ink Benefit DCP-J105 - tanie zamienniki.

Zamienniki tanie a drukarka droga.

Ja zaproponuję taką

ja polecam

Dlaczego?
I z innej beczki - znasz inne sklepy niż x-kom?

Każdy ma zaufanie do jakiegoś sklepu, jest masa innych sklepów od morele, emag, vobis, sferis itp

To “Dlaczego?” odnosiło się do tego, dlaczego akurat drukarki tych producentów polecasz.

Aaa pytasz o producenta. Zawsze brałem HP po roku dwóch drukarka była do wyrzucenia nie wiem może nie mam szczęścia. Kupilem na studiach z dziewczyną Brother teraz leci 5 rok dalej służy zamienniki taniej jak barszcz, tylko polecam wypróbować różne. Raz dostalem felerne

Epsony maja znajomi tez bardzo chwalą.

Może takie uprzedzenie ale ja więcej HP nie kupie

Jeśli do użytku sporadycznego to polecam monochromatyczną drukarkę laserową. Nie masz wtedy problemu z zasychającym tuszem. Jeśli potrzebujesz skaner - to możesz użyć w tym celu smartfona. Jakość kopii nie będzie gorsza niż to co oferują tanie urządzenia wielofunkcyjne.

Zawsze można poleasingowe urządzenie wielofunkcyjne z laserem - spokojnie w budżecie się zmieścisz, a w takiej kwocie dostaniesz rozwiązanie, które powinno być tańsze w eksploatacji.

Również polecam urządzenia wielofunkcyjne Brother. Na tej której teraz używam licznik stron przekroczył już 50 000 i do tej pory wymieniłem jedną zębatkę podajnika papieru i tylko uzupełniam toner który w zamienniku kosztuje grosze.

Ja mam dwa oddzielne urządzenia, dobrze pracują, bezawaryjnie, a drukarka od nowej chodzi na zamiennikach.