Drukarka kolorowa

Witam.Mam zamiar kupić drukarkę kolorową.

Czy możecie mi poradzić na co mam mam zwracać uwagę przy zakupie?

Dodam że interesuje mnie tak do 100zł.

Wątpię, żebyś coś znalazł… No chyba że jakiś Lexmark, w którym po 2 miesiącach skończy Ci się tusz lub głowica po prostu zaschnie…

bez przesady, na allegro jest duzo HP do 100zl i to całkiem porzadne, bez tuszy ale to na allegro tez za pare zlotych :wink:

polecam np ta http://www.allegro.pl/item169772177_rew … mies_.html tylko jest bez tuszy wiec sie nie bardzo wyrobisz w 100zl

Taa… drukarka bez tuszu to jak “Kup suszarkę za 2.000zł a wycieczkę do Grecji dostaniesz ZUPEŁNIE ZA DARMO” - nie wiem czy kupowanie sprzętu i tuszy osobno to dobry pomysł…

O, jeszcze mi się przypomniał motyw ze Zodziejah - SMSy za 0gr - ale najpierw zapłać 5zł :stuck_out_tongue: Z drukarką jest tak samo - ciesz się, że kupiłeś ją tanio; problem w tym, że nie drukuje… a żeby drukowała, zapłać za tusz.

chlopie nie przesadzaj, nie trzeba odrazu kupowac nowych tuszy za 100zl, sa orginalne tusze na allegro ale profesionalnie regenerowane po 20zl, wiec mozna sie do troche ponad 100 wyrobic

Hmm… Co ma drukarka do gier? :?

EDIT

Może kolega chce sobie na niej pograć.

Jednak na wszelki wypadek przenoszę temat do własciwszego działu.

Sdar

A czy ja gdziekolwiek napisałem, że trzeba kupować oryginalne tusze za 100zł? Zresztą jeśli kupujesz nowy model drukarki to nie zawsze znajdziesz do niej zamienniki czy regenerowane kartridże. Warto się w tym zorientować zanim się jeszcze wybierze sprzęt.

Canon Pixma P1200 - jedyne co w tej cenie jest "jako tako"do polecenia nowego.

Lepiej dozbierać do HP.

Drukarki używanej bym nie kupował - ma ruchome elementy i wszytsko się wyciera itp.

Ta sama zasada do dysków.