Drukarka,która drukuje puste strony help!


(Piotrrodak7) #1

Mam problem.Kupiłem drukarkę,EPSON STYLUS DX5000 Series.Na początku drukowała dobrze,a później stopniowo przestawała drukować.Puste strony i tylko przebłyski tekstu.Czyściłem głowicę,tusz wymieniałem(nie używam oryginalnego,bo strasznie drogi,ale to chyba nie o to chodzi) itd. ale nic.Sterowniki wgrane...O co tu chodzi?


(Xparanienormalnyx) #2

Tusz się skończył?

http://allegro.pl/4-oryginalne-epson-dx ... 12864.html

Komplet oryginalnych tuszy za 89zł to strasznie drogo? Do HP jeden tusz kosztuje 2x tyle...


(Piotrrodak7) #3

Tusz jest pełny.

-- Dodane 06.07.2011 (Śr) 17:12 --

Więc co?


(system) #4

Typowe objawy zapchania nieoryginalnym tuszem dysz kartridża drukarki - stopniowe zanikanie drukowania. Niektóre podróbki działają dobrze, ale są też i takie, których użycie unieruchamia drukarkę. Kup oryginały, lub nawet podróbki, ale innej firmy i sprawdź działanie drukarki. Jeśli w twojej drukarce dysze są wbudowane w kartridż, to nic się nie stało, ale jeśli jest to element drukarki, to będzie problem, bo zapchane dysze z nowym tuszem też nie będą działały. Trzeba je przed zamontowaniem nowego kartridża umiejętnie i fachowo wyczyścić. Nie wiem, czy to się w ogóle da :frowning:

-- Dodane 06.07.2011 (Śr) 17:15 --

"Paranienormalny" Do HP jeden tusz kosztuje 2x tyle... Zgadza się. Do mojej HP kupuję tusze za ok 150 zł komplet. Pociechą jest to, że starcza mi na długo, bo mało drukujemy


(Agatonster) #5

janrod11 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.


(Piotrrodak7) #6

Tylko mi odpowiedz,Agatonie.Co w tytule "problem z drukarką" nie kojarzy Ci się z problemem z drukarką?

-- Dodane 06.07.2011 (Śr) 19:06 --

Proszę zmieniłem temat.Łatwo się kojarzy?


(ahonen97) #7

janrod11 przeczytaj regulamin Agaton podał żebyś się zapoznał czego nie powinno się używać w tytule postu usuń słowo problem wyraznie pisze w regulaminie