Drukarka laserowa dla małej firmy


(Szantall) #1

Witajcie. Jaką drukarkę laserową niezbyt drogą możecie polecić dla małej firmy? Drukowane będą różnorakie dokumenty ok 50stron dziennie. Jakość wydruku dobra, nie musi być jakaś super hiper


(Dreaper) #2

Markę proponował bym jakąś znaną, żeby nie było niespodzianek. Najważniejsze, żeby wkłady były bez chipa kontrolującego poziom tonera, bo drukarka będzie tańsza w eksploatacji. No i chyba najważniejsza sprawa. Drukarka ma być monochromatyczna czy kolorowa? Jaki format stron? Ma mieć funkcję skanera i kopiarki czy nie? Ile możesz wydać? Ma mieć za przeproszeniem duplex? Jakieś dodatkowe funkcje? Wyświetlacz, wydruk z pendrive, ma być bezprzewodowa czy przewodowa? Zastanów się a później zobacz co jest w sieci (Ceneo, Nokaut, Skąpiec, Allegro) i pochwal się co udało Ci się znaleźć to coś wspólnie wybierzemy.

P.S. Dobrze wybrać wcale nie jest tak prosto. Przed zakupem warto obejrzeć urządzenie w jakimś sklepie i dokładnie przeczytać instrukcję obsługi.


(Szantall) #3

Ok mam więcej szczegółów- drukarka ma być kolorowa, wydruk stron- zwyczajne A4 może,może drukować z usb, ale nie jest to priorytet.

Najważniejsze, aby tonery nie były drogie. cena tak max 800zł