Drukarka laserowa dla małej firmy

Witajcie. Jaką drukarkę laserową niezbyt drogą możecie polecić dla małej firmy? Drukowane będą różnorakie dokumenty ok 50stron dziennie. Jakość wydruku dobra, nie musi być jakaś super hiper

Markę proponował bym jakąś znaną, żeby nie było niespodzianek. Najważniejsze, żeby wkłady były bez chipa kontrolującego poziom tonera, bo drukarka będzie tańsza w eksploatacji. No i chyba najważniejsza sprawa. Drukarka ma być monochromatyczna czy kolorowa? Jaki format stron? Ma mieć funkcję skanera i kopiarki czy nie? Ile możesz wydać? Ma mieć za przeproszeniem duplex? Jakieś dodatkowe funkcje? Wyświetlacz, wydruk z pendrive, ma być bezprzewodowa czy przewodowa? Zastanów się a później zobacz co jest w sieci (Ceneo, Nokaut, Skąpiec, Allegro) i pochwal się co udało Ci się znaleźć to coś wspólnie wybierzemy.

P.S. Dobrze wybrać wcale nie jest tak prosto. Przed zakupem warto obejrzeć urządzenie w jakimś sklepie i dokładnie przeczytać instrukcję obsługi.

Ok mam więcej szczegółów- drukarka ma być kolorowa, wydruk stron- zwyczajne A4 może,może drukować z usb, ale nie jest to priorytet.

Najważniejsze, aby tonery nie były drogie. cena tak max 800zł