Drukarka laserowa do etykiet inpost

Witam. Proszę o pomoc w wybraniu drukarki najlepiej laserowej z WiFi do drukowania etykiet samoprzylepnych na paczki inpost i envelo. Drukarka będzie używana raz częściej a raz rzadziej dlatego zależy mi na laserowej aby uniknąć zasychania tuszu. Mam dwa typy ale nie wiem czy się nadadzą?
Brother HL-L2352DW
Brother HL-1210WE

Do drukowania etykiet na paczki, to raczej drukarka termiczna. Na przykład ZEBRA. UPS i inni użyczają takie swoim partnerom, do tych właśnie celów.

To zależy od ilości etykiet. Przy dużej ilości faktycznie lepiej jest używać papieru z rolki i drukarki termicznej. Przy mniejszych ilościach to nie ma sensu. Lepiej kupić A4 z ponacinanymi etykietami i drukować laserem. I tutaj wymogiem jest to aby tor przejazdu papieru przez drukarkę był jak najbardziej prosty, chodzi o to aby kawałki etykiet się nie poodklejały i nie załatwiły bębna. Ja do takich rzeczy używam Kyocery P3045dn na której etykiety drukuję z podajnika ręcznego. Z oferty Brothera wybrałbym HL-L5200DW.

Niestety wysyłam małe ilości i potrzebuje nie drogiego urządzenia.

Może sprzęt poleasingowy?

Poleasingowe mogą być tylko coś nie dużego.

Napisze dla potomnych, zakupiłem drukarkę Brother HL-1210WE i jestem mega zadowolony drukareczka bez problemu drukuje etykiety typu inpost na papierze samoprzylepnym.