Drukarka laserowa - jaką wybrać?

zastanawiam się na kupnem taniej ale nowej drukarki monochromatycznej albo kolorowej. Przeglądając allegro z tańszych a chyba bardziej znanych firm są drukarki Samsunga. Co sądzicie o samsungu jako producencie drukarek laserowych? jakie modele polecacie (nie koniecznie samsungi) ważne żeby sprzęt był nowy. do ceny 500zł.

myślę o Samsung CLP-315 co o niej sądzicie?

Mam Samsung ML-2010 i jestem w 100% zadowolony.

Cena - ok 200-250zł za nową.

Na tym podstawowym tonerze co jest w zestawie wydrukujesz ok 2tys stron i później możesz go uzupełniać (koszt 1 uzupełnienia to koszt proszku - na allegro możesz kupić najtańsze za 10zł, lepsze za 30 i są jeszcze droższe, ale nie znam się zbytnio na tym. Osobiście kupiłem taki “średni” i wszystko ładnie się drukowało)

Na allegro za mniej niż 100zł kupisz powiększony toner (nowy), który pozwala na wydrukowanie 4,5 lub 6tys strono (już nie pamiętam), ale aktualnie taki mam zamontowany i jest OK.

a testował ktoś samsunga z serii CLP-300? CLP-3xx

Hej!

Mam Samsunga CLP-310 - jest bardzo dobry - jestem zadowolony, wcześniej miałem ML-1510 też sobie chwaliłem.

Mój znajomy też używa CLP serii 3xx i jest bardzo zadowolony, szczególnie tym że można w dość prosty sposób uzupełniać jej tonery. Trzeba jednak uważać na jakość kupowanego tonera. Jak się z nim będę widział to postaram się dowiedzieć co poleca bo wiem że już miał kontakt z różnymi.