Drukarka lub urządzenie wielofunkyjne


(Zeus_) #1

Witam mam zamiar kupić urządzenie wielofunkcyjne lub samą drukarkę do 500zł. Jakimi firmami mam się kierować. W których są tanie atramenty ?? proszę o jakieś propozcję :wink:


(Poniaatowski) #2

Ja bym proponował urządzenie wielofunkcyjne firmy BROTHERA, bardzo tanie zamienniki do drukarki i bardzo duże pojemno... http://www.komputronik.pl/Drukarki/Brot ... ,id,48211/

Jeśli chcesz cały czas drukować jakieś papierki, to polecam tą drukarkę http://www.komputronik.pl/Drukarki/Hewl ... ,id,50295/

Jednak bardziej polecam Ci urządzenie wielofunkcyjne właśnie firmy brothera. :slight_smile:


(Zeus_) #3

Ok dziękuję za odpowiedź czekam na więcej propozycji :wink:


(system) #4

Zeus_ , HP robi bardzo dobre urządenia wielofunkcyjne,a tusze nie przekraczają 30 zł (za sztukę). Takim wartym polecenia urządzeniem jest: HP PS C5280. Urządzenie ma wiele ciekawych opcji. Potrafi np drukować w ciągu kilku sekund gotowe arkusze kancelaryjne, nanosić kratkę, linie na kartki, przez co np można szybko mieć 2 strony bloku milimetrowego. Ma jeszcze wiele innych opcji. Tusze dość tanie jak na tą klasę sprzętu. Inną firmą, którą można polecić jest EPSON. Urządzenia charakteryzują się dość niezawodną pracą i tanią eksploatacją. Mają troszeczkę mniej bajerów niż HP ale cóż, musisz zdecydować na czym Ci zależy. Tutaj masz ciekawego EPSONA: DX7450. Jeszcze jedna uwaga, nie daj się złapać na takie rzeczy jak fax itp. Jeśli tego nie używasz, to jest zbędne, a cena zawsze przez to wzrasta.

Zobacz również tutaj: Wielofunkcyjne atramentowe.

Pozdrawiam :wink:


(Zeus_) #5

dzięki misiu za odpowiedź a firma Brother lub Cannon mają też ciekawe produkty ??


(Poniaatowski) #6

Pokazałem Ci przecież firme Brothera. Według nie Brother przebija jednym paluszkiem tego HPeka i Epsona...

A HP wcale tanich wkładów nie mają. Ja uzupełniam małe g*** 5ml za 30 zł... Taniej nie zaleje w Kaliszu... A tutaj za 20 zł mamy 15 ml, oczywiście zamiennik w drukarce brothera. Więc wszystko mówi za siebie.


(Swizz13) #7

A znajdziecie coś do 300zł??


(Poniaatowski) #8

swizz , nie ma sprawy :slight_smile: i bierz Brothera, nie będziesz zawiedziony :slight_smile: naprawdę :smiley:

http://www.komputronik.pl/Drukarki/Brot ... ,id,50924/

lub troszkę dołożyć do tego

http://www.komputronik.pl/Drukarki/Brot ... ,id,48210/

Jeśli w twojej miejscowości jest komputronik, to dzwonisz do nich ( np. mieszkasz w poznaniu, to dzwonisz do ich sklepu w poznaniu i mówisz, że chcesz taki sprzęt, podajesz im nr tel. kom. lub dowowego, nazwisko, czekasz 1-2 dni, w zależności od dostępności w sklepie lub w hurtowni, i nic nie płacisz za przysyłkę :smiley: )