Drukarka nie chcę drukować, drukuje jedną i tą samą stronę

Gdy chcę wydrukować jakąś stronę, dajmy na to coś z worda, czy internetu czy pdf-u to moja drukarka drukuje jedną i tą samą stronę. Drukuje coś w stylu instrukcji obsługi tej drukarki. Dlaczego tak się dzieje? Co mam zrobić?

A drukarka to?

Nie napisałeś jaka to drukarka, ale przypuszczam, że chodzi o urządzenie wielofunkcyjne. U mnie jest podobnie, po wymianie tuszy drukuje się strona z kalibracją, którą (zgodnie z instrukcją obrazkową wydrukowaną na niej) należy raz zeskanować przyciskając Skanuj na urządzeniu. Teraz powinno przestać drukować stronę testową.

hp psc 1310 series

No właśnie, więc wykonaj to co napisałem, a będzie dobrze :slight_smile:

no ale włączam skanuj i coś tam się dzieje w drukarce, ale co dalej? Gdzie ma się pojawić zeskanowana strona na komputerze? Czy w ogóle ona się tam pojawi?

Nie pojawi się nic na komputerze, po prostu skaner sprawdzi, czy drukarka dobrze wydrukowała stronę testową i to wszystko. Nie zobaczysz żadnego komunikatu, ale od tego czasu nie powinna się już drukować strona testowa. Aż do czasu następnej wymiany tuszy, gdy trzeba będzie powtórzyć te czynności :slight_smile:

no ale teraz chcę coś wydrukować a drukarka nic nie reaguje:/ Gdy otwieram Drukarki i faksy tam mam w mojej drukarce zadanie które dałem do wydrukowania, lecz drukarka nie rusza nic:( Ksero w niej działa bez zarzutu.

Uruchom ponownie drukarkę i komputer.

to nic nie daje:( Co mam zrobić?

Otwórz Centrum obsługi HP i sprawdź czy tam drukarka nie wyświetla jakichś błędów. Rozumiem, że przed wymianą tuszy wszystko było w porządku?

Problem nie pojawił się po wymianie tuszy. Drukarka zaczęła odmawiać posłuszeństwa wczoraj, gdy chciałem po prostu wydrukować dokument pdf.

Hmm, to dziwne. Strona testowa nie powinna się drukować wcześniej niż po wymianie tuszy. Nie spotkałem się jeszcze z czymś podobnym.

Wejdź w Centrum obsługi HP > Ustawienia > Ustawienia drukowania > Przybornik drukarki. Spróbuj wydrukować stronę diagnostyczną.

VPN dobrze pisze, ja mam urządzenie HP PSC 1510 i stronę testową którą wydrukuje trzeba tylko zeskanować i po kłopocie

Nie chce wydrukować strony testowej:/

Komp wyłączony.

Odłącz urządzenie od zasilania 230 V na 1 godzinę,odłącz również od kompa.

Podłącz tylko zasilanie 230 V do urządzenia, uruchom drukarkę i zobacz jak działa tylko z jej panelu sterownia zrób np ksero.

Jeśli tu będzie też problem chyba czeka Cię serwis.

witam,

mam podobny problem, naciskam na ikonę drukarki na pasku szybkiego uruchamiania i pokazuje mi się dokument do druku, w stanie wyświetla się DRUKOWANIE…ale on wcale nie drukuje. Weszłam w drukarka>anuluj wszystkie dokumenty, ale teraz wyświetla mi się stan USUWANIE-DRUKOWANIE. Nie wiem o co chodzi, ale jak chcę coś wydrukować, drukuje mi się stronka z instrukcją skanuję ją, ale nadal nie mogę wydrukować dokumentu. Miałam już takie problemy wcześniej, ale z tego co pamiętam wtedy odinstalowałam całe oprogramowanie drukarki :roll: Z tym też nie jest tak łatwo :frowning:

Proszę pomóżcie! ![-o<

Słuchajcie ja też mam taki problem ale nie ja posiadam sprzęt All-in-One series K209 i moje urządzenie drukuje mi cały czs ostatnią drukowaną rzecz znaczy sie chciałam wydrukować coś worda i cały czas drukuje sie ta jedna strona nawet jeśli chce wydrukować coś innego … PLIS pomocy