Drukarka nie drukuje całego dokumentu przez printserver

Witam

Niedawno kupiłem PrintServer Tp-link ps310u. On jest połączony do routera Tp-link TD-W8951ND. Moja drukarka Brother DCP-135C.

Otóż, drukarka jest w 100% sprawna, bo poprzez USB wszystko elegancko działa. Problem pojawia się przez PS. Drukuje tylko 2-3 linijki tekstu i urywa resztę dokumentu. PS ma przydzielone stałe IP. Na komputerze jest zainstalowane oprogramowanie w wersji 0.0.5.3 (ze strony tp-link, najnowsze). Czy problemem jest brak tej drukarki na liście urządzeń kompatybilnych? Dodam, że skanowanie działa. Nie mam na chwilę obecną sprawdzenia jak jest pod innymi drukarkami.

Prawdopodobnie urządzenie nie jest kompatybilne z Twoją drukarką, chociaż na jego stronie, producent chwali się właśnie dużą kompatybilnością. Jeżeli możesz zwróć je do sklepu, masz na to 10 dni.

Ale to mnie zaciekawiło, że skanowanie działa, a drukowanie już nie bardzo. No trudno. Niestety nie mogę już zwrócić. Popytam w śród znajomych o ich drukarki (ktoś może ma podobną z list kompatybilnych). Ktoś ma jeszcze jakiś pomysł?

masz włączony bufor wydruku ?

Tak, ale ponowne uruchamianie nic nie pomaga.

Jeżeli chodzi o to, że port jest wirtualny, ja mam to samo :?

Nie wiem, może komuś nasuną się pomysły. Reinstalacja sterowników jak i samego programu też nie pomaga. Niezależnie od systemu. Chyba to wina samego PS