Drukarka nie drukuje tekstu z notatnika

Witam!

Mam problem z wydrukowaniem tekstu z notatnika.

Drukarka bezproblemowo drukuje pliki PDF i DOC.

Mam dokument tekstowy.Wybieram Plik drukuj.

Wyskakuje mi komunikat " Aby było możliwe drukowanie trzeba wybrać drukarkę.

Jeśli musisz zainstalować drukarkę kliknij dwukrotnie na ikonę dodaj drukarkę lub kliknij przycisk znajdź drukarkę" Naciskam OK.

Klikając dwa razy na ikonę dodaj drukarkę wyskakuje mi komunikat " nie można zakończyć operacji. Usługa buforowania wydruku nie jest uruchomiona" a wybierając opcje znajdź drukarkę i następnie wpisując jej nazwę otrzymuje podobny komunikat System Windows nie może podłączyć do drukarki. Usługa buforowania pliku nie jest uruchomiona.

Drukarka Hp Deskjet 6940. Bez podłączenie do sieci. System win xp Professional Sp 3. Strona testowa bez problemu drukowana.

Firewall Comodo.

Usługa bufor wydruku jest włączona.Typ uruchamiania automatyczny

Zdalne wywoływanie procedur RCP jest włączone. Typ uruchamiania automatyczny

A i jeszcze jedna rzecz wchodząc w notatniku w ustawienia strony wyskakuje komunikat który mówi: aby skorzystać z opcji ustawienia strony drukarka musi być zainstalowana klikając na Czy chcesz zainstalować drukarkę teraz wyskakuje okno nie można zakończyć operacji .

Spróbuj przeinstalować sterowniki i cały soft od drukarki.

Przecież w komunikacie na tacy masz podane co trzeba zrobić. Musisz wejść w start,uruchom, wpisać services.msc, wcisnać enter, odnaleźć bufor wydruku, kliknąć dwa razy, sposób uruchamiania wybrać na automatyczny, kliknąć na uruchom, zastosować zmiany i wszystko będzie ok.

:roll: :roll:

To używaj wordpada. ![-o<