Drukarka nie drukuje tylko przepuszcza kartki

Witam, mam problem z drukarką HP DeskJet F2280. Kiedy zainstaluję wszystkie potrzebne sterowniki, drukarka drukuje stronę testową i niby wszystko powinno być OK. Kiedy jednak chcę cokolwiek wydrukować (z painta czy edytora tekstu) drukarka po prostu przepuszcza kartkę nic nie drukując. Nie wiem co jest grane bo skoro strony testowe się drukują, to wszystko powinno być dobrze, jednak nie jest. Dodam, że kiedy zainstaluję (tą samą) drukarkę na innym komputerze, wszystko działa bez problemu. Próbowałem na tym samym kablu jeśli to ma znaczenie.

Czy ktoś wie co na to zaradzić?

Ja mam 845c i miałem podobnie, strony do kalibracji drukarki (czyli rozumiesz, kreski poziome i pionowe i wybiera się gdzie jest dobrze) drukowały się każde a problem miałem już po wciśnięciu OK, zaraz po wyborze opcji. Może i miałem szczęście ale ręcznie pokazałem gdzie jest sterownik i który to dokładanie (nie automatycznie), potem restart windy i zadziałało.

Krzysztof 7 , spróbuj stronę testową włożyć do skanera

i na drukarce kliknij “Skanuj”. Poczekaj chwilę aż lampka zielona przestanie mrugać.

Po skanowaniu powinno już drukować.

Robiłem tak, ale nie pomogło…Zastanawiam się czy to nie wina systemu. Skoro na innym komputerze działa jak należy to znaczy, że z drukarką raczej wszystko ok. Ostateczność to format, ale tego nie chcę robić z wiadomych powodów.