Drukarka nie drukuje

Cześć.

Mam problem z nową drukarką, którą dopiero co dziś podłączyłem. Po prostu nie chce mi wydrukować żadnego rodzaju dokumentu z komputera (Windows Vista). Wszystkie czekają w kolejce (w sekcji Lexmark s300 Series (USB)).

Drukarka jest podłączona do komputera kablem USB.

Załączam opis produktu…

"Lexmark S301 to praktyczne urządzenie wielofunkcyjne - sprzęt ma kolor czarny. Urządzenie drukuje za pomocą atramentu. Sterowanie opcjami ułatwi wbudowany wyświetlacz. Maksymalna rozdzielczość wydruku to 4800 x 1200 pikseli. Podajnik papieru mieści 100 arkuszy - dzieki tak dużej liczbie znika problem z ciągłym uzupełnianiem drukarki.25 Maksymalna prędkość wydruku w czerni to 33 str./min. Dla stron kolorowych wynosi to odpowiednio 30 str./min. Drukarka jest bardzo uniwersalna. Za jej pomocą można kopiować i skanować dokumenty. Poprzez wbudowane gniazdo USB można podłączyć peryferyjne urządzenia multimedialne. Dzięki portowi na karty pamięci można drukować obrazy bezpośrednio z karty aparatu. Gwarancja producenta obejmuje okres jednego roku. "

Próbuje drukować z wszelkich rodzajów programów od Worda do zwykłego notatnika i nic… wszystko stoi.

Zaznaczam że reszta opcji działa poprawnie.

Proszę o pomoc i z góry dziękuje.

zobacz, czy w opcjach drukowania nie jest zaznaczona opcja anuluj drukowanie lub tryb offline

I czy przy menu wydruku wybierasz tą nową drukarkę, czy nadal starą.

i czy nie masz zaznaczonego “ptaszka” we właściwościach drukowania na “wstrzymaj”. (w tray’u powinna być ikonka drukarki jeśli próbujesz coś wydrukować)