Drukarka nie działa!

Witam wszystkich serdecznie

niedawno sformatowałem dysk. zainstalowałem wszystko od nowa: Wndows XP Home Edition, Office 2003. Mianowicie drukarka nie chce drukować. Na wstepie po wybraniu opcji ‘Drukuj’ nic się nie działo, jednak po kilku godzinach ślęczenia przy kompie i zabawy z systemem coś się zmieniło. Po kliknięciu ‘Drukuj’ zamiast drukować wszystko jest zapisywane jako ‘Plik programu Microsoft Office Document Imaging’ i nawet jak taki plik otworzę i kliknę ‘Drukuj’ ponownie jest on zapisywany w tym samym formacie tylko z jednym zerem więcej w nazwie. I tak zabawa w kółko, bez końca…

Co jest tego powodem? Proszę o pomoc… ![-o<

A zainstalowałeś sterowniki/oprogramowanie do drukarki?

Witaj !!

:arrow: Jaka to drukarka - podaj producenta i model.

:arrow: Czy zainstalowałeś sterowniki do drukarki czy próbujesz wydrukować coś na sterownikach systemowych ??

:arrow: Jak podłączana jest do komputera drukarka: portem LPT czy USB ??

:arrow: Czy drukarka jest widoczna w aplecie Drukarki i Faksy w Panelu Sterowania ?? Jakie drukarki tam są widoczne ??

Wygląda to po prostu na brak zainstalowanej drukarki i dlatego domyślnie uruchamia się drukowanie do pliku obecne w Office 2003. Spróbuj coś wydrukować i w oknie wydruku spróbuj zmienić drukarkę w rozwijanej liście “Drukarka Nazwa”.

Daj znać jakie rezultaty !!

Z pozdrowieniami

Dimatheus

Dzięki Dimatheus :smiley:

Już wszystko działa. W gwoli ścisłości: HP Deskjet 656c, sterowniki już wcześniej były wgrane, port USB, wszytko było ok. Ale zastosowałem zmianę w liście rozwijanej z nazwą drukarki w oknie drukowania na swoją drukarkę i to pomogło.

Jeszcze raz wielkie dzięki. :smiley:

Witaj !!

Cieszę się w takim układzie, że jest OK !!

Z pozdrowieniami

Dimatheus