Drukarka nie odpowiada

Witam. Kupiłem nową drukarkę Canon MP250 . Wszystkie sterowniki instalują się normalnie, tusz wkładam. I gdy chcę coś wydrukować to wyskakuje mi komunikat: “drukarka nie odpowiada”. Czy to może być spowodowane brakiem kabla USB? Ponieważ w zestawie go nie miałem był tylko kabel. który się podłącza do gniazdka. Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam.

Tak, drukarki są sprzedawane bez kabla USB, trzeba dokupić.

Pozdrawiam

Aha dzięki. A czy to też jest powodem, że drukark nie kseruje?

Dokładnie.

Pozdrawiam

Do skserowania ccegoś też jest potrzebny kabel USB? Po co? Myślałem, że można kserować bez kabla. Dzięki skandyn pozdrawiam.

No właśnie u mnie nie jest potrzebny. Myślałem że we wszystkich drukarkach można kserować bez kabla .

Mimo wszystko chcąc drukować czy skanować kabel USB trzeba dokupić.

Pozdrawiam.

Dzięki za pomoc skandyn, a jeszcze jedno pytanie. Kupiłem tusz czrny - w środku w drukarce były takie dwa pojemniki na tusz czarny i kolorowy, więc włożyłem tusz czarny, a teraz chcę włożyć tam tusz kolorowy(do drugiego pojemnika), ale nie wiem gdzie ponieważ “zniknęło” to miejsce gdzie można go włożyć. Jak to zrobić? (Pytanie może jest troche skomplikowane, ale pewnie wiecie o co mi chodzi).

Dodane 16.06.2010 (Śr) 21:13

Powyrzsze pytanie jest już rozwiązane. Jeszcze raz dzięki skandyn za pomoc i pozdrawia kaka5157.

Musi być urządzenie wielofunkcyjne włączone, rzeczywiście tak jest że jak jest wyłączone to się zasobniki na tusz nie wysuną.

Pozdrawiam.