Drukarka -problemy z instalacja płyty z oprogramowaniem

Kupiłem sobie ostatnio drukarke podłączam wszystko ok zaczynam przechodzić do instalacji a na dzień dobry wyskakuje mi informacja "ten komp… nie spełnia wymagań sprzętowych komputera oprogramowanie wymaga aktualizacji systemu operacyjnego windows xp przejdz na strone windowsupdate.microsoft.com i skorzystaj z usługi windows update w celu uzyskania aktualizacji Service Pack 2 może ktoś dać mi gotowego linka do ściągnięcia bo nie mam bladego pojęcia co tam ściągać ,Posiadam Windows Xp home edition. Liczę na waszą pomoc ;p

mateos1 ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

http://www.microsoft.com/downloads/pl-p … 22559d164e

Pobierasz, nagrywasz na płytkę tylko nie jako Dane , tylko jako obraz. Tam będziesz miał z programie do nagrywania płyt nagraj obraz iso. Jak nagrasz to włóż płytę i zainstaluj.

Daję Ci Service Pack 3 gdyż ten dodatek ma już w sobie SP2 + jeszcze parę innych przydatnych rzeczy.

nie mam nagrywarki ;p

Triniti888 , po co mu ISO :stuck_out_tongue:

Tu masz plik .exe pobierasz i instalujesz bez wypalania na płytę :slight_smile:

http://www.dobreprogramy.pl/Windows-XP- … 12243.html

dzięki zobaczymy czy będzie działać ;p

Nie wiem gdzie to “uchowałeś” taki komputer, który nie ma przynajmniej SP2 wydanego w 2004 roku…

Jak masz oryginalny system (a po wersji Home podejrzewam, że tak) to włącz aktualizacje automatyczne, aby być na bieżąco z hotfixami - jak będziesz instalował SP3 (co na marginesie potrwa chwile) to potwierdź pod koniec instalacji chęć instalowania aktualizacji. Wtedy kłopoty, że twój system nie spełnia wymogów nie będą się już pojawiać.

błąd dalej wyskakuje może trzeba zainstalować jednak ten SP2

Dodane 28.06.2011 (Wt) 20:07

nic się nie zmienia

Co to za drukarka ? Według wszelakich znaków na niebie i na ziemi powinna instalacji ruszyć.

I co próbujesz zainstalować, sterowniki do niej czy jakieś dodatkowe oprogramowanie od producenta ?

Sory opierzałość chciałem wszystko za szybko zresetowałem kompa i wtedy dopiero dziłał SP3