Drukarka Samsung SCX-3200 czerwona dioda status

Witam.

Mam taki problem z drukarką z drukarką Samsung SCX-3200. Podłączyłem, zainstalowałem sterowniki, drukarka raczej działa, bo drukuję wszystko, skanuję i kopiuję. Jednak w czym jest problem. Otóż, gdy ją włączam, to dioda status świeci na zielono - drukarka przygotowuje się do pracy, jednak po chwili dioda ta zmienia kolor na czerwony. Szukałem kilkakrotnie w instrukcji, czego to może być przyczyna, jednak nic nie znalazłem (może ja ślepy jestem…). Może Wy będziecie bardziej zorientowanie, co to może być. Będę wdzięczny za każdą pomoc…

A może przełącza się w tryb czuwania/gotowości (oszczędzania energii?)

Po zmianie koloru na czerwony i zleceniu drukowania czy drukarka przełącza się w normalny tryb pracy i drukuje?

fight100 ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Gdy jest włączona po jakimś czasie przechodzi w stan czuwania (wygląda wtedy jakby była wyłączona). Aby z niego wyjść naciskam przycisk “start” i znów zaczyna świecić dioda na czerwono. Oczywiście gdy jest czerwona ta dioda to drukuję itp. wszystko dobrze.