Drukarka tania w eksploatacjii - jaka?

Witam. Poszukuję drukarki atramentowej , nie musi być “wysokich” lotów - musi być tania w eksploatacjii - coś podobnego do Canon Pixma IP 1000 , 1500 ( nie do kupienia juz , niestety) do której zamiennik 9 ml. kosztuje 5 zł - może ktoś ma jakieś doświadczenia . dzieki za ew. podpowiedzi.

niedawno kupowałem ip3300 -jakieś 300 zł. do której wchodzą 4 tusze (czarny+3 kolorowe-tzw. CMYK) za jakies 15 zł jeden( zamienniki oczywiście). Nie wiem czy coś tańszego znajdziesz jeśli chodzi o eksploatację

Drukarki Epson z serii Stylus są tanie w zakupie, a naboje można do nich nabyć poniżej 20 zł. Mam C45 i jestem z niej zadowolony. Wszystko zależy od wymagań. Jeżeli za kryterium stawiasz cenę, to będzie dobry wybór.

potwierdzam i polecam :!: Mam model D88 i koszty eksploatacji są super niskie np. 1 pojemnik zamiennika to koszt ok. 5 zł :smiley:

popula** llexam** proszę , napiszcie mi symbol oryginału i zamienników

Mogę podać jedynie symbole oryginałów, bo takie mam aktualnie:

Black- T038; Color- T039. W większości sklepów, podając symbol tuszu, znajdą Ci zamiennik.

Stylus C45 - nowy raczej nie do kupienia (brak ofert) . Kupuję D88 - cena prawie 3 stówy , ale tuszxe - fakt - super tanie . Dzieki za podpowiedzi. :slight_smile: