Drukarka tylko do tekstu

Witam.

Chciałbym zakupić drukarkę, która służyć ma tylko do drukowania tekstu. Więc poszukuję takiego sprzętu o przystępnej cenie. Nie orientuję sie jednak w takiego typu zakupie, dlatego proszę forumowiczów o opinie i propozycje.

Z góry dziękuję za wypowiedzi.

jeśli tylko do tekstu to myślę że najlepszym pomysłem będzie zakup drukarki laserowej …

tyle że by tobie co kolwiek doradzić musisz napisać za jaką kwotę chcesz kupić sprzęt …

Kolega ma rację to będzie najlepszy wybór w tym wypadku.

Ostatnio miałem okazję drukować taką o to drukarką :

http://www.allegro.pl/item260361090_hp_ … fvat_.html

Tekst drukowała bardzo szybko i jest bardzo oszczędna więc ją polecam, cena jest nieduża.

Sam w najbliższym czasie kupię tą drukarkę :slight_smile:

myślałem raczej o atramentówce, czy to zły pomysł? ta którą poleciłeś wydaje mi się trochę duża… kwoty nie mam specjalnie określonej ale myślę, że jak na moje potrzeby to jakieś 200 zł maksimum. Oczywiście jestem skłonny do przemyślenia różnych propozycji.

Atramentówki to przeżytek. Pomału wprowadzane są drukarki laserowe drukujące w kolorze, więc te czarno-białe bardzo staniały. Ostatnio na allegro zakupiłem używaną laserową OKI za nieco ponad 100 zł i powiem Ci że nieźle się sprawuje. Toner do niej jest tani i starcza na dłużej niż atrament. Jeśli chodzi o gabaryty, to faktycznie jest nieco większa od przeciętnej atramentówki. No ale jakość wydruku za to jest o niebo lepsza!

c3x a możesz podać konkretny model tej drukarki którą kupiłeś?

OKIPAGE 14ex.