Drukarka WiFi. Problem z dodaniem jej do listy

Witam. Od razu wam przedstawię obraz mojej mini sieci, a później podam pytanie.

Moja sieć składa się z: Router Planet WiFi, dwa stacjonarne komputery (XP z SP3) i laptop (Vista) oraz wspaniała drukarkę (która zakupiłem wczoraj w Media Markt) Lexmark x4850 z WiFi. Wszystko wspaniale, śmiga jak marzenie! Zainstalowałem drukarkę na swoim komputerze, podłączyłem ją za pomocą kabla - dzięki temu mogłem podłączyć drukarkę do domowej sieci WiFi (notka: gdy drukarkę połączyłem z siecią WiFi, chwilę po wyskoczył mi komunikat z informacją o natychmiastowym odłączeniu kabla łączący drukarkę z moim komputerem - inaczej drukarka nie byłaby połączona bezprzewodowo). Po tym wszystkim pojawił mi się druk (info o IP sprzętu itd.), a jeszcze po tej chwili bawiłem się skanem, drukowaniem i różnymi innymi cudami. Problem nastał wtedy, gdy - chciałem dodać tą drukarkę na drugim komputerze stacjonarnym. Fakt - dodać dodało, ale niestety drukarkę znalazł przez mój komputer. A co to oznacza? - że gdy będę miał wyłączony komputer, drukowanie będzie nie możliwe dla drugiego komputera.

Pytanie? Każdy chyba wie, czyli… jak dodać drukarkę, która jest tylko podpięta do sieci WiFi. Proszę o odpowiedź.

w kreatorze dodawania drukarek masz 2 opcje do wyboru albo po kablu (lokalna) albo sieciowa (w tym bezprzewodowa), rozwiniesz listę stacji w twojej sieci powinna być drukarka sieciowa do wyboru.

Jeżeli tak to raczej się instaluje jako lokalną z odznaczeniem opcji(wyszukaj itd.) dajesz utwórz nowy port(Standard TCP/IP Port)>wpisujesz tam adres IP drukarki(bodajże powinien być na karteczce, a jak nie to chyba drukarka ma wyświetlacz to Ci pokaże jakie ma IP) i dalej to tam sobie poradzisz, sterowniki jak nie będą w spisie to z dysku zainstaluj.

Drukarka 24/7 i będziesz mógł zawsze drukować, ja tak mam ale akurat nie drukarkę WiFi a kablem bo opcji WiFi nie ma.