Drukarka z HP- brak dostępu do skanera

Witam.Kupiłem kilka dni temu drukarkę.Nie przeczytałem instrukcji i jednak źle zainstalowałem oprogramowanie.Usunąłem,wgrałem na nowo i działało,jednak coś nie tak było ze skanerem więc usunąłem i wgrałem na nowo.I teraz po wgraniu sterowników druknie mi raz albo dwa razy po czym drukarka nie odpowiada.Gdy chcę coś druknąć pisze dadct.png

lecz nic nie drukuje.I właśnie za pierwszym razem kiedy źle wgrałem te sterowniki miałem taki problem jednak teraz robię wszystko ok.

Ten problem rozwiązałem,drukuje jednak skaner znów nie działa

lolhck.png

Wyginacz ,

Proszę poprawić pisownię w tytule tematu.W celu dokonania zaleconej korekty proszę skorzystać z przycisku Edytuj przy poście otwierającym temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Zobacz w menedżerze zadań Windows (ctrl+alt+delete w WinXP) czy proces Spoolsv.exe nie zużywa 100% procesora. Miałem to samo, ale droga do rozwiązania nie była prosta. Pierwsze co zrobiłem to odinstalowałem sterowniki mojego HP, dalej całego Offica, FoxitReader, czyszczenie rejestru (Registry First Aid), kontrola plików systemowych (polecenie sfc.exe z poziomu wiersza polecenia), użycie programu Microsoftu Fix It 50126 (reset spoolera) i instalacja wszystkiego ponownie. Tylko to u mnie pomgło. Pominięcie choćby Foxita lub Offica nie usuwało u mnie problemu. Nie jestem w stanie określić gdzie był problem, ale ważne że pomogło.

Już drukuje wszystko ok tylko problem ze skanerem pozostał.

lolhck.png

Dodane 03.01.2012 (Wt) 19:31

ref