Drukarka

(Hiena) #1

Pomocy! Praktycznie za kazdym razem kiedy wlaczam drukarke wyskakuje mi wyjatek krytyczny i komp sie resetuje. Dlaczego? Juz kilka razy instalowalam ja na nowo, ale to wciaz sie dzieje. Prosze, pomozcie. Pozdrawiam.

(boczi) #2

Jaka drukarka? Dokładny model?

Powiedz też, jaki to dokładnie błąd.

(Hiena) #3

Drukarka to hp LaserJet 1010, a co do bledu to wyskakuje cos zeby sprawdzic czy wszystkie urzadzenia i sterowniki sa poprawnie zainstalowane czy jakos tak... Wlaczyc ja jeszcze kilka razy i dokladnie sprawdzic? Hehehhehe... :wink:

(fiesta) #4

Odinstaluj drukarkę, wyczyść komputer z pozstałości, ponownie zainstaluj, ewentualnie poszukaj nowszych sterów na stronie

http://www.hp.com/country/pl/pl/welcome.html

(Hiena) #5

Juz robilam to kilka razy... Czy myslicie, ze tutaj tkwi problem czy mozliwe ze to cos innego? Ok, dzisiaj i tak ja juz odinstalowalam i zainstalowalam ponownie, wiec zobacze jak bedzie dzialac. Ale w razie gdyby problem sie poworzyl to co moge jeszcze zrobic? Sorry, ze jestem taka upierdliwa, ale chcialabym sie z tym uporac, a mnie sie juz pomysly skonczyly... Dzieki z gory za wskazowki. Pozdrawiam.

(fiesta) #6

A próbowałaś z tymi sterami:

LaserJet 1010

:?

(Hiena) #7

Ok, po ponownym zainstalowaniu dziala juz niby normalnie, ale na wszelki wypadek sciagnelam jeszcze ten sterownik. Chwilowo wszystko jest w porzadku, ciekawe tylko na jak dlugo... Aczkolwiek mam nadzieje, ze to juz koniec. Dzieki wielkie za pomoc. Pozdrawiam.