Drukarka

Pomocy! Praktycznie za kazdym razem kiedy wlaczam drukarke wyskakuje mi wyjatek krytyczny i komp sie resetuje. Dlaczego? Juz kilka razy instalowalam ja na nowo, ale to wciaz sie dzieje. Prosze, pomozcie. Pozdrawiam.

Jaka drukarka? Dokładny model?

Powiedz też, jaki to dokładnie błąd.

Drukarka to hp LaserJet 1010, a co do bledu to wyskakuje cos zeby sprawdzic czy wszystkie urzadzenia i sterowniki sa poprawnie zainstalowane czy jakos tak… Wlaczyc ja jeszcze kilka razy i dokladnie sprawdzic? Hehehhehe… :wink:

Odinstaluj drukarkę, wyczyść komputer z pozstałości, ponownie zainstaluj, ewentualnie poszukaj nowszych sterów na stronie

http://www.hp.com/country/pl/pl/welcome.html

Juz robilam to kilka razy… Czy myslicie, ze tutaj tkwi problem czy mozliwe ze to cos innego? Ok, dzisiaj i tak ja juz odinstalowalam i zainstalowalam ponownie, wiec zobacze jak bedzie dzialac. Ale w razie gdyby problem sie poworzyl to co moge jeszcze zrobic? Sorry, ze jestem taka upierdliwa, ale chcialabym sie z tym uporac, a mnie sie juz pomysly skonczyly… Dzieki z gory za wskazowki. Pozdrawiam.

A próbowałaś z tymi sterami:

LaserJet 1010

:?

Ok, po ponownym zainstalowaniu dziala juz niby normalnie, ale na wszelki wypadek sciagnelam jeszcze ten sterownik. Chwilowo wszystko jest w porzadku, ciekawe tylko na jak dlugo… Aczkolwiek mam nadzieje, ze to juz koniec. Dzieki wielkie za pomoc. Pozdrawiam.