Drukarka

Witam,

planuje zakup druakrki atramentowej w cenie do 400 PLN, w związku z tym mam prośbę do forumowiczów o pdesłanie jakiś linków z zestawieniem drukarek różnych producentów, porównaniem ich. Również bardzo chętnie poznam wasze typy na najlepszą druakrkę w tym przedziale cenowym.

Z góry dziękuje za wszelką pomoc

Witam

Na stronie komputronika przejżyj sobie drukarki i te które cię zainteresują zaznacz do porównania. Oczywiście wszystko zależy do czego potrzebujesz takiej drukarki. Ze swojej strony mogę polecić w tym przedziale cenowym Canony IP3000 i IP4000. Osobiście posiadam IP3000 Drukuje dobrze, a zdjęcia też są bardzo dobrej jakości. Dodatkowym atutem Canonów są tanie tusze, oraz bardzo tanie zamienniki tych tuszów (na Allegro już od 7zł ale nie polecam) w sklepie z akcesoriami do drukarek wysokiej jakości zamienniki kosztują 17-18 zł.

UPDATE

Nie sugeruj się zabardzo cenami na komputroniku, w sklepach te drukarki można nabyć nawet 50zł taniej niż u nich.

ja uzywam hp psc 1410 i jestem z niej bardzo zadowolony mam takze mniejsza hp 3845 na drugim kompie obydwie spisuja sie rewelacyjnie dla mnie drukarki hp sa najlepsze hp psc 1410 kosztuje 325 zl a hp 3845 ok 260 zł

napisz jeszcze co bedziesz robił głownie na tej drukarce bede wiedzial czego szukac (np drukowanie zdjec )

Druakrka ma służyć generalnie do drukowania dokumentów, ale także chciałbym aby dobrej jakości uzyskać zdjęcia zrobione aparatem cyfrowym.

Jak dla mnie, dobrą jest drukarka której ja używam, czyli HP DeskJet 3745! Spełnia moje wymagania, dokumenty, jak dokumenty - wydrukujesz na byle czym będą wyglądać tak samo, a zdjęcia - ta jakość także jest dla mnie zadowalająca! Nie powinna kosztować nawet więcej niż 300zł!

Może to Ciebie zainteresuje. Test sprzed dwóch lat, ale przeczytać warto :wink:

Zobacz jeszcze to

I jeszcze to

:wink: :wink: