Drukarki HP

Mam dylemat związany z wyborem drukarki. Zastanawiam się nad HP DeskJet 5940 i HP Photosmart 7450. Która z nich jest tańsza w eksploatacji i drukuje ładniejsze zdjęcia? Bajery w postaci wyświetlacza LCD mnie nie intesują. Czy DeskJet 5940 drukuje bez marginesów zdjęcia wielkości A4?

Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam.

Obecnie żadna drukarka atramentowa nie jest tania w eksploatacji bo firmy wprowadzają chipy blokujące naboje. Oczywiście jakaś firma bycmoże wymyśli zamienniki jeśli już tego nie zrobiła. Bardzo tanio wychodziła drukarka Canon PIXMA 1500 i 2000 (obecnie już nie do kupienia - chyba że będziesz miał fart). Modele 1600 i 2200 majaą juz blokady. Co do HP to miałem kiedyś DeskJet 660C i działa po dzień dzisiejszy, natomiast kupiona nieco później DeskJet 5550 była 3 razy wymieniana na nową i gdy już po gwarancji popsuła sie 4 raz postawiłem ją na szafie i po długich i ciężkich poszukiwaniach nabyłem Canon PIXMA 1500. Teraz cieszę się jakością i ceną :slight_smile: Koszt wymiany wszystkich nabojów to bodaj 28zł (zamienniki).

Ja polecam drukarkę epson stylus dx 3850. Bardzo fajnie drukuje zdjęcia i nietylko. Jest to urządzenie wielofunkcyjne (drukarka,kopiarka,skaner) Katridże do tej drukarki kosztują tylko 10 zł(zamienniki)

Sam taką mam więc polecam :mrgreen: