Drukowanie do PDF a tytuł i numeracja stron

Mam problem i ni cholery nie wiem jak go rozgryść.

Zainstalowałem PDFcreator celem drukowania do PDF.

Wszystko jest ok tylko jak dokument ma np. 7 stron to na każdej stronie u góry mam wstawianą datę utworzenia dokumentu, i tytuł pliku PDF, na dole każdej strony zaś numer np. 1/7 i adres www z którego “powstał” dokument.

Chciałbym się tego pozbyć (by był widoczny sam tekst właściwy, tytuł i ewentualnie numeracja stron ale tylko opcjonalnie).

Ma ktoś pomysł?

Przeglądarka: chrome

Aktualizacja:

Problemem jest chyba brak ustawień takich rzeczy jak nagłówek, stopka czy marginesy z poziomu chrome, w firefoksie ireader niestety przy wydruku widzi tylko jedną stronę.

Aktualizacja #2

Pożądany efekt udało mi się dopiero uzyskać z użyciem safari i wbudowanego ireadera. Chrome brakuje możliwości zmiany opcji takich jak marginesy stopka itp, ireader w firefoksie jest starszy niż w chrome stąd może problem z drukowaniem wielu stron (wykrywa tylko pierwszą).

Trzeba w oryginalnym dokumencie zapisanym na PC zrobić poprawki, jeśli masz Office 2007 - wystarczy ten sam plik “zapisać jako” PDF lub XPS

i “publikuj” “standardowo”. I to wszystko, możesz potem usunąć te pliki z komputera jak Ci przeszkadzają.

Jeśli chcesz drukować z witryny - włącz podgląd wydruku i jest opcja włącz lub wyłącz nagłówki i stopki. Tak jest na Internet Explorer 8