Drukowanie na kontach z ograniczeniem

Witam

Kolega na systemie XP pposiada kilka kont jedno jest administracyjne, jak mozna udostępnic drukowanie na wszystkich kontach

Witam!

I proszę o pomoc, a mianowicie posiadam w swoim kopie trzy konta moje administratora i dwa z ograniczeniem, problem polega na tym że na tych właśnie kontach z ograniczeniem nie można drukować tz drukarka normalnie pobiera papier drukuje a kartki są puste i przed drukowaniem nie wykrywa pojemnika z tuszem, ale gdy przełączę te konta na administratora wszystko jest OK. Sterowniki usuwałem zmieniałem na inne i ciągle ten sam efekt, drukarka to HP 3550, czy ktoś ma pomysł jak to zniwelować :roll:

wejdz do panelu sterowania-> Drukarki i faxy PPM Udostępnianie, karta zabezpieczenie i dodaj użytkoników.

Witam

De Niro

Udostępniłem drukarkę w panelu sterowania i Echo to samo, z tym że ja nie magę dodać użytkowników bo niema takiej możliwości może dlatego że posiadam windowsa home edition :cry:

W XP Home zrób to w Trybie awaryjnym.

Witam

Sorry że tak długo bez odpowiedzi ale “praca”

De Niro robiłem wszystko tak tak jak pisałeś tylko z tym że w trybie awaryjnym nie mam drukarki i w dalszym ciągu nie mogę jej udostępnić na ograniczonych kontach. Masz może jakiś sopsób na to? :roll:

przepraszam że tak długo nie odpisywałem ;(

Gdzie chciałem powiedzieć że konto gość ma dostęp do aplikacji i urządzeń zainstalowanych na komputerze, kolejną sprawą jest czy posiadasz format plików NTFS, gdzie właśnie ten format plików umożliwia zmianę ograniczeń, gdzie w systemie Windows Home, należy to robić w Trybie awaryjnym bądź za pomocą komendy cacls, jeżeli w Tryb awaryjm nie pomoże to w Trybie awaryjnym z pomocą sieci zmień ograniczenia.

Czy menadzer urządzeń widzi drukarki :?: