Drukowanie napisów


(Adrianek) #1

Mam gotowe zaproszenia, kupione w sklepie i potrzebuję na nich wydrukować napisy, tj nazwisko, datę. Jak to zrobić, aby włożyć do drukarki zaproszenie i ona mi w odpowiednich miejscach wydrukowała owe napisy? Czy potrzebny jakiś specjalny program do tego, proszę o pomoc. Dziękuję !!


(Karmazyn65) #2

Możesz skorzystać z korespondencji seryjnej.

Jest wbudowana w MS Word MS Works oraz OpneOffice.


(Carooxx) #3

Jak masz skaner to zeskanuj i zobacz w którym miejscu powinno być, i potem zrób nowy obraz z samym napisem. Mozesz też np. próbować najpierw na pustych kartkach żeby zobaczyć jak wyjdzie.


(Bugjo3) #4

Jak nie masz skanera, to równie dobrze możesz wymierzyć linijką i w odpowiednim miejscu zrobić napis w pustym dokumencie :slight_smile:

W dniu 29.04.2008 , o godzinie 10:10 został dopisany post przez bugjo3

Jak nie masz skanera, to równie dobrze możesz wymierzyć linijką i w odpowiednim miejscu zrobić napis w pustym dokumencie :slight_smile:


(Adrianek) #5

Do Caroo - proszę o więcej szczegółów, mam skaner, jak z tym nowym obrazem z samym napisem? Jakiego programu używać? Dziękuję !!


(Carooxx) #6

Nie wiem, nigdy tego nie robiłem, tak po prostu mi do głowy przyszło. Najlepiej chyba zrobić puste kartki o wymiarach takich jak zaproszenia i próbować aż wyjdzie :wink: Nawet z tą linijką może pójść łatwiej. Co do programu to jakiś edytor tekstu albo grafiki powinien wystarczyć.


(Adrianek) #7

No wreszcie, opanowałem zagadnienie z pomocą skanera i programu Corel Draw Graphics, wychodzi pięknie! !!