Drukowanie obrazów! Przegądanie obrazów. - Problem

Witam!

Mam problem. Z neta trzeba mi ściągnąć figurę i wydrukować w takich rozmiarach jak jest na necie i nie mogę tego zrobić. Próbuję to robić przez paina to drukuje mi 10mmx10mm. Próbuję normalnie na ikonę kliknąć i drukuj ale wtedy są inne rozmiary do wyboru a nie mogę tym jednym wydrukować. Pomóżcie co mam zrobić

A drugi problem to nie mogę poprzez przeglądanie obrazów i faksów nie mogę włączyć 2 zdjęć/obrazów naraz bo jak próbuję to włączam pierwszy a jak chce włączyć drugi to ten pierwszy zamienia mi się na drugi.

Hej,

Wystarczy pierwszy lepszy program do edycji graficznej - może to być na przykład jeden z bezpłatnych programów, tak jak XnView 1.97.4 Complete lub GIMP 2.6.8. Wczytujesz plik graficzny i drukujesz. :slight_smile:

Zupełnie normalne - gdy uruchamiasz podgląd innego zdjęcia, to domyślnie poprzednie ustępuje mu miejsca w przeglądarce. By uruchomić podgląd kilku zdjęć - oczywiście w osobnych kartach - możesz posłużyć się programem XnView.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Piotrek172 , nazwij temat konkretnie, bez zbędnych problemów w tytule. Zapoznaj się proszę z tym tematem.

viewtopic.php?f=16&t=394978