Drukowanie pracy dyplomowej

Witam. Durkował ktoś może pracę dyplomową?

Mam ją wydrukować - 2 strony na jednej kartce marginesy ustawiłem ale wychodzi jakby miało z 40%, albo w ogóle nie wychodzi drukowanie 2 kartek na jednej stronie bo pierwszą stronę wyśrodkowuje, a następną ucina bo brakuje kartki

Ustawiony format papieru A4?

Trochę namieszałeś ze stronami i kartkami. Zapewne chodzi Ci o to by wydrukować na 1 kartce 2 strony, czyli druk dwustronny ?

załączam wytyczne:

marginesy czcionki wszystko jest gotowe;/ jak to wydrukować?

na 1 stronie mam mieć stronę 2 i 3 (bo mam być numeracja od 2 strony ) natomiast z drugiej strony kartki ma być strona 4 i 5.

Dodane 26 października 2009, 16:18:13

jak ustawie skaluj do rozmiaru A4 to pomniejsza i drukuje od góry

Kolego masz zwyczajnie wydrukować tekst dwustronnie (oszczędność papieru i miejsca w archiwum uczelni).

Jak to zrobić to chyba nie trzeba Ci pisać, najpierw w opcjach wydruku strony nieparzyste a potem parzyste.

A tak poza tym to mogliby sobie dać spokój z tymi papierami, praca na płycie i spokój głowy.

słuchaj mnie o zrobienie poprosił kolega bo to jego praca nie można wydrukować tak jak napisałeś bo życzą sobie żeby tak jak na fotce

obraz026m.jpg

Coś mi tu nie gra wyraźnie jest napisane 2 strony pracy wydrukowane na jednej kartce, dwustronnie.

To co jest na zdjęciu to dwie strony na jednej stronie (jakkolwiek to brzmi).

Przyznam się, że jak żyje nie widziałem jeszcze pracy dyplomowej drukowanej w ten sposób. Ale czasy się zmieniają, to i może wymogi w szkołach też.

dla mnie to też bez sensu drugiej strony kartki nie skanowałem bo ma wyglądać tak samo tylko że strona 4 i strona 5 pisze na dole. Umie ktoś to wydrukować jakoś sensownie? Prosiłbym o rady

“Praca musi być podpisana przez promotora na stronie tytułowej oraz drukowana 2 strony pracy wydrukowane na jednej kartce, dwustronnie.” - w tym zdaniu jest wszystko zawarte. Ten rysunek nie odzwierciedla niestety tego zdania.

Przed wydrukowaniem proponuję kontakt z promotorem.

Zgadzam się z darkiem_d (zresztą pisałem o tym samym) coś tu nie gra, albo niech Twój kolega skontaktuje się z promotorem, sekretariatem ew. z kimś kto już się obronił.

kontaktował się i dostali że ma to wyglądać tak jak na skanie

drukuj/właściwości drukarki/funkcje/ zaznacz (lub odznacz) - drukowanie dwustronne/ książka ewentualnie notatnik oraz zaznacz - kilka stron na arkusz/dwie strony na arkusz ( z prawej powinieneś mieć podgląd wydruku).

takie coś dostaję

34037719.jpg

jak zrobić żeby było wyśrodkowane i w większym rozmiarze?

tylko że specyfikacja którą zacytowałeś mówi całkiem co innego. I ja też pierwszy raz widzę taki wydruk prac

Dodane 27.10.2009 (Wt) 1:07

no ale może i tak jest

Tak nie wydrukujesz , nie zachowasz parametrów ustawień .

Zrób kopię pracy i prze formatuj dokument.

Musisz usunąć numerację stron i zmienić układ dokumentu .

Format papieru A5 .

A5? Przecież to połowa A4? :wink: