Drukowanie - problem z komunikatem mało tuszu w zbiorniku

Witam, mam problem gdy próbuję cokolwiek wydrukować, wysakuje mi wtedy okienko że jest mało tuszu w zbiorniku i że mam wymienić, jest przycisk poniżej OK lecz wtedy zawiesza sie to całe okno i nic nie potrafię zrobić i nic nie wydrukuje :expressionless: . Na innym komputerze okienko z niską ilością tuszu wyskakiwało lecz wydrukowało. Mam drukarkę HP Deskejt D1360.

Proszę o pomoc i z góry dziękuję.

może jednak dobrze byłoby pójść do sklepu i kupić zbiorniczki z tuszem…

Ja potrzebuje tylko 2 kartki wydrukować, a nie opłaca mi sie kupować nowych bo za niedługo zmieniam drukarkę

Kokot , możesz spróbować dobić tuszu do katridża strzykawką, lecz wykonujesz to na własną odpowiedzialność. Nie wiem, czy w ogóle da się tam taką operację zrobić, ale możesz spróbować.

W niektórych przeglądarkach wystarczy wyjąć i wsadzić ponownie pojemnik a drukarka identyfikuje zdarzenie jako wymianę na nowy - i mozna drukować do oporu.

ale tu nie chodzi o to że jest mało tuszu, tylko komunikat wyskakuje że jest mało i w najbliższym czasie należy wymienić ale problem w tym ze mi tego nie wydrukuje bo ten cały komunikat o malej ilości tuszu sie zawiesza i nic nie moge zrobić (nie wydrukuje). Problem tkwi w komputerze, nie w drukarce bo na innym komputerze to komunikat wyskoczył ale kliknąłem OK i wydrukowało a tu mi zawiesza komunikat :frowning:

W dniu 11.07.2008 , o godzinie 1:11 został dopisany post przez Kokot

więc pomoże ktoś?

http://druknet.pl/default.aspx?art=304

http://h20000.www2.hp.com/bizsupport/Te … =c00848299

http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/fast … =c00647100