Drukowanie stron www

Czy wie ktoś jak wydrukować strone www z odnośnika lub przycisku??? Chodzi o to, że jak sie drukuje z poziomu przeglądarki to na dole i u góry strony drukuje sie “strona 1 z 1, http://xxx.xxxxx.pl/dsaf/afddf/ ITP ITD” Ja chce wydrukować TYLKO zawartość strony - tak jak w MS WORD. #-o

W ustawieniach drukowania przeglądarki można wyłączyć te napisy.

W Firefoxie: Plik > ustawienia strony > marginesy oraz nagłówek i stopka i na dole masz.

W IE7 i 8 - ikona drukarki (ta strzałeczka obok) > ustawienia drukarki > nagłówki i stopki.

Ale jak na stronie jest ważna umowa a ktoś jest “zielony” w kompach to mu nie wytłumacze jak wyl to w przegladarce, chodzi wlasnie o to zeby jednym kliknieciem wydrukowac ladnie zawartosc strony

No podałem Ci jak to się wyłącza. Przestawiasz tam te wartości na brak i już. Za każdym razem jak będzie się drukowało to nie będzie tych napisków.

Jak już wyłączysz to te jedno kliknięcie to ctrl+p i enter :stuck_out_tongue:

nie o to chodzi, mowie Ci ze jak jakis obcy koles z afryki wlaczy ta strone i bedzie chcial wydrukowac zawartosc to nie kapnie sie ze ma wejsc w ustawienia w przegladarce, ja umiem to zrobic u siebie na kompie ale zeby inni na innych kompach nie musieli wchodzic w ustawienia

To tak się nie da.