Drukowanie zdjęć 10x15 [Brother DCP-135C]

Jak wiadomo, drukarka posiada opcje drukowania zdjęć w formacie 10x15 cm. Proszę o jakąś instrukcję czy podpowiedź, jak ustawić drukarkę, by wykrywała papier fotograficzny, który został do niej dołączony. Włożyłem 1 sztukę, ustawiłem ograniczniki, przesunąłem do przodu i nic - papier zniknął w drukarce, a potem komunikat “Brak papieru”. Czy ktoś miałpodobny problem?

Problem już rozwiązany.

to w takim razie jeśli już jest po sprawie to będę wdzięczny za podpowiedz o co z tym chodzi.

W instrukcji (po angielsku) jest obrazek taki, jak w załączniku. Ja zwyczajnie umieściłem papier odwrotnie, a drukarka go wzięła i wydrukowała ładne zdjęcie. :smiley:

post-2337-13856533980028_thumb.jpg

Dzięki tylko że ja akurat mam model DCP-150C i należy papier włożyć odwrotnie niż na załączniku. Problem miałem z nieorginalnym papierem ale tak jak wcześniej pisałem udało mi się to juz obejść, z tym że może nie do końca tak jak należy. Mimo wszystko dzięki za pomoc.

No właśnie ja muszę także odwrotnie, czyli krótszym bokiem do góry. Póki co próbowałem drukować na oryginalnym papierze i było ok.