Drukrka

Witam,

mam problem

mam drukarke EPSON SX105 chialem wydrukowac obrazek ale bez kolorow. MAm tylko czarny atrament ale to powino wystarczyc bo tamtych juz jest malo i naciskam drukuj i nic niewyskakuje ze drukuje na pasku zadan,na prawo tam gdzie jest zegar pojawia sie drukarka klikam prawym przyciskiem myszy i mozna wybrac 3 rzeczy czyli Otworz wszystkie aktywne drukarki,Otworz folder drukarki i EPSON SX100 Series klikam to pierwsze i pokazuje sie taka ramka nazwa dokumentu stan wlasciciel i rozmiar i niewiem dlaczego mi nie drukuje chociaz jak mowilem chcialem wydrukowac czarny obrazek a powinien wystarczyc mi tylko czarny atrament

z gory dzieki

Zrestartuj komputer, miałem podobny problem i to pomagało. Drukarka łapała mułka. Możesz odłączyć też drukarkę na kilka minut.

Zaqqexp ,

Poczytaj Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu. W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.