Drżenie obrazu

niem wiem z czym to jest związane ale czasami obraz monitora wyraznie drży, czym to moze byc spowodowane? monitor to iiyama lm704ut a

Jeśli monitor nie stoi obok telewizora albo innego urządzenia tego typu to zmień częstotliwość ekranu albo rozdzielczość

Mam ten sam problem, kiedy komp znajdował sie w innym pokoju to tego drżenia nie było, a w moim przypadku monitor zaczyna drżeć jak ktoś zapali światło w piwnicy i to tylko w pewnej części pomieszczen piwnicznych, drżenie sie nasila jak ktoś w tych pomieszczeniach zaczyna urzywać wiertarek,pił tarczowych lub innych urządzeń pobierających większą ilość prądu i tak jak napisałem na początku drżenia monitora nie ma jak przeniose kompa do innego pokoju, komp jest uziemiony monitor też a bez uziemienia też drży,zjawisko dziwne ale prawdziwe. Nie pomaga nawet przełączenie kabla zaśilającego do gnazdka w pokoju w którym monitor nie skacze.

Pewnie masz w ścianie obok monitora umieszczone przewody które wytwarzają pole elektryczne lub magnetyczne :stuck_out_tongue:

Moj Philips 107T drzy jak laza kolo niego 2 komory, jak jest jedna dziala normalnie.

Dokladnie musialem sobie przemeblowanie zrobic BO MONITOR WARIOWAL OD SCIANY W KTOREJ BYLY przewody Pradowe itd