Drżyj Ligo Mistrzów!

poczytajcie to i podzielcie się myślami :slight_smile:

oczywiście dyskusję rozpoczynam z zamiarem dyskusji na poziomi (jak ja lubię to stwierdzenie) i proszę modów o kasowanie nie wnoszących nic do dyskusji postów :!:

http://sport.gazeta.pl/sport/1,35335,2685441.html

rany :o jak to przeczytałem to ze stołka spadłem :!: czy to jest w kraju Unii Europejskiej, w XXI wieku :!: :shock:

przecież oni za dwa lata trafią do naszej extra :hahaha: klasy :smiley: i co i dalej jak wikingowie pójdą :x

Oj jest to ogólnokrajowy problem…niestety.

Temat rzeka,kluby nic nie robią,lub udają że nic nie mogą zrobić.

Zakaz stadionowy to tylko puste słowa,nieuchronność kary nie funkcjonuje,same sankcje karne są śmiesznie niskie…i tak można długo wymieniać… :roll:

Porostu skandal, wiedzialem ze w polskiej lidze dzieja sie złe rzeczy ale nie sadzilem ze do tekiego czegos dojdzie lecz niewiem czy to prawda gdyz gdy Lechia była w 4 lidze była w lidze z moim zespolem POGON LEBORK, Nie bylo zadnych zastraszan z strony kibicow Lechi.Dlatego moje zdanie jest podzielone

)Jestem z Gdanska(tymczasowo mieszkam w Niemczech)i wstydze sie moich kumpli…znam duzo osub wlasnie z Gdanskiej chuliganki i wiem ,ze ta sa wporzadku ludzie ,ale jak widac …niepotrafia sie zachowac.

Moim zdaniem nieda rady tego powstrzymac ,chyba ,ze gdyby wycofali alkochol ze sklepow… .(Czego bym niechcial :smiley: :smiley: )

Są takie goście (dresiarze) co lubią bić sie z innym za nic bo to jest dla nich rozrywka ale niestety w polsce nie zawsze sąśrodki na odpowiednie przystosowanie stadionów i ochrone :?

ale tutaj nie chodzi o kiboli i ich ustawki tylko o sposób w jaki pewna drużyna kroczy po szczeblach lig polskiej piłki nożnej :!:

przeczytajcie artykuł :!: :!:

A mowili ze to w Angli sie zle dzieje. Niech teraz ci którzy to mowili przyjada do Polski. Ciekawe czy zmienią zdanie. Najgorsze jest to ze “Kibole”(choc nie jestem pewien czy ta nazwa jest odpowiednia) zasłaiają sie za sportem; bija, morduja, zabijają za jakis klub… Kiedys zabijało sie wrogów na wojnie w sposób honorowy, a teraz to wyskoczy 20 na 1 i bron sie. Przerażające jest to, ze rząd do tego doprowadza, bo to bezrobicie prowadzi do patologii, a patologia do niewiarygodnych rzeczy.

DUCH wiem ale to jest w tym jakiś związek

oj co to się porobiło w polsce !? w III lidze zadymy robią,tacy anty-kibice psują polski sport,a PZPN powinien za takie zachowania ukarac klub :?

w Anglii już od jakiegoś czasu jest spokój, ale tak to jest jak za wybryki trza płacić nawet do 50 tys. funtów. Takie kary powinny być również wprowadzone u nas :] A poza tym polska liga to dno totalne :lol:

Trzeba grać na zamkniętych stadionach a co bez kibiców może sie uspokoją

popieram ,innego rozwiazania niema !

w polskiej lidze takie cos jest na pozadku dziennym tylko my sobie z tego nie zdajemy sprawy.

to wyobraźmy sobie, że ta “wspaniała” drużyna dzięki swoim kibolom wygrywa polską “extra” klasę i gra w Lidze Mistrzów… mecz wyjazdowy na Stamford Bridge i… Roman wykłada po meczu 100mln na remont stadionu :smiley: :smiley: :hahaha:

Teraz sie dzieją takie takie rzeczy, a polacy chcą organizować Mistrzostwa Świata w 2012 :? Chcą sie zabierać za miedzynarodowe imprezy a w Polsce porządku nie ma…

Mistrzostwa Europy 2012 jeśli chodzi o ścisłość

Przepraszam mój błąd :stuck_out_tongue: Masz racje Mistrzostwa Europy 2012 :slight_smile: