DSO Exploit

Cały czas mam to coś … Znajduje mi go tylko Spybot - Search & Destroy …

Ale na 2 dzień znowu to jest :confused: jak to usunąć :-x :-x :-x

Szukaj, szukaj i jeszcze raz szukaj!! całkiem niedawno o tym pisaliśmy!!

Phylby podał link do jakiejś łatki na to coś !!

no napsziszę jeszcze, że to trzeba ręcznie wywalić; w rejestrze pozmieniać wartości 1004 na 1003… :x szukaj :smiley:

Pełna wersja Spyremover to usówa.

Metodą kopacza dokopałem się tego

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=9601

Poczytaj i spróbuj.

Ok. Sorry … wczesniej nie moglem znalezc :confused: sorki

:arrow: Temat OT KOSZ :arrow:

DSO Exploit

HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\Zones\0\1004!=W=3

gdzie wartość 1004 zmieniłem na 3 i REG_SZ na REG_DWORD

a aj uzylem tego narzedzia http://www.nsclean.com/dsostop.html

pozmienailo mi wpisy ajk powinno, zrobilem restart i dalej mam to gowno w systemie

moze ktos wie ajk sie tego pozbyc gdzie jest ajkas nowa lata na tego DSO Exploit

czy moja podpowiedz nie pomaga! !!

no mi nie pomoglo dalej to mam

Post 2

no mi nie pomoglo dalej to mam tylko ze teraz mam 4 razy wykryte nei 5


Update

Opcja :arrow: Zmień

Golden Finger

napisz jakie pliki Ci wyświetla ???

a jak zmienic na dword?

Post 2

wszystko jest w hkey_users

Post3

sa to te pliki

DSO Exploit: Data source object exploit (Zmiany rejestru, nothing done)

HKEY_USERS\S-1-5-18\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\Zones\0\1004!=W=3

DSO Exploit: Data source object exploit (Zmiany rejestru, nothing done)

HKEY_USERS\S-1-5-20\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\Zones\0\1004!=W=3

DSO Exploit: Data source object exploit (Zmiany rejestru, nothing done)

HKEY_USERS\S-1-5-19\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\Zones\0\1004!=W=3

DSO Exploit: Data source object exploit (Zmiany rejestru, nothing done)

HKEY_USERS.DEFAULT\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings\Zones\0\1004!=W=3


Update

Opcja :arrow: Zmień

Golden Finger

usuń wartośc 1004 REG_SZ i utworz nową wartość REG_DWORD 1004 i modyfukuj ją i wpisz liczbe 3

teraz pomoglo

DZIĘKUJE

A ja dalej nie rozumiem :?

Nie bądź taki mądry, kolego … Ja naprawde nie czaje … :frowning:

A czytales wszystko dokladnie ??

Porownywales z tym co masz na kompie ?? :smiley:

Czy czekasz na rade, ktora rozwiaze Twoj problem w postaci trzech klikniec ??

Jesli jest tak jak piszesz to napisz nam w czym masz problem ??

Moze uda nam sie Ci pomoc, bo textem, ze nie czaisz, nikogo nie zachecisz do udzielenia pomocy, bo po co przepisywac forum :wink:

usuń wartośc 1004 REG_SZ i utworz nową wartość REG_DWORD 1004 i modyfukuj ją i wpisz liczbe 3

Jak to zrobić …

a aj uzylem tego narzedzia http://www.nsclean.com/dsostop.html

pozmienailo mi wpisy ajk powinno, zrobilem restart i dalej mam to gowno w systemie

moze ktos wie ajk sie tego pozbyc gdzie jest ajkas nowa lata na tego DSO Exploit

Jak tego użyć … :twisted: :twisted: :twisted:

miałem 5 takich wpisów, pousuwałem wpisy reg_sz, stworzyłem reg_dword z wartością 3 i tyle. Spyboot już mi nic nie wykrywa :wink:

dzieki za pomoc.

usuń wartość 1004 i dodaj nową REG_DWORD daj jej nazwę 1004 i później modyfikuj tą wartość i wpisz 3

warto.jpg

Ja miałem ( a może mam ) ten problem sciągnełem Spybota wykryło mi 5 DSO Wybrałem opcje usuń ( w spybot ) usunęło mi się to uruchomiłem ponownie komputer zrobiłem spybota i już nic nie wykryło ( nie robiłem nic w rejestrze ) czy to znaczy że już tego nie mam ?

p.s

Ściągnełem jeszcze program dsostop2 i go użyłem następnie uruchomiłem ponownie komputer i już nic nie wykryło.