Dual SIM do internetu do 500 zł

Dotychczasowy Galaxy Mini do przeglądania Internetu już praktycznie się nie nadawał, więc powoli myślałem nad nowym telefonem. Teraz padł digitizer. Wygląda więc na to, że to najwyższy czas na zakup czegoś nowego.

Może troszkę droższe ale tylko o 50 zł:

http://www.skapiec.pl/site/cat/200/comp/6179426

koszt 550 zł.

Bardzo dobry telefon. Może wyszedł i 2 lata temu jednak sama jakość wykonania oraz podzespoły w stosunku do ceny sa bardzo dobre.

Sam się skusiłem i teraz mogę stwierdzić,że działa bardzo dobrze, szybko. Duży , dobry wyświetlacz oraz dobry aparat 8 mpix.

Pozdrawiam.

“…(typu np. Krueger&Matz)”

Dorzuć parę złotych do tych 500 i wybierz Drive,jest też Drive 2-dodają drugi mniejszy “akumulator”,a spora bateria to atut tego telefonu.

A może coś bezpośrednio z chin Jiayu G3C/xiaomi redmi. A najtańszą opcją były Jiayu G2F z Chin go można sprowadzić za ~ 320 zł. 

Z braku gotówki na nowy telefon wymieniłem ten digitizer w Galaxy Mini, ale po 2 miesiącach padł znowu, chyba już nie ma sensu się z tym bawić.

 

Na chwilę obecną mam dwa typy:

1/ jeśli bym kupował coś dostępnego normalnie w Polsce - Jiayu G2F

2/ do sprowadzenia z Chin - Xiaomi Redmi 1S

 

Znalazłoby się coś lepszego w zbliżonej cenie, z obu kategorii?

 

Poza tym co opisałem wcześniej, pożądanymi cechami są jeszcze:

  • wyjmowalna bateria,

  • sensowny rozmiar, nie chcę “telewizora” który mi do kieszeni nie wejdzie,

  • sensownie działająca nawigacja (tu minus dla Jiayu, ale nic lepszego w tej cenie dostępnego na rynku polskim nie widzę, a nie sądzę by mogłoby być coś gorszego od tej w Galaxy Mini).

Przepraszam za post pod postem, ale myślę, że w tym przypadku jest to uzasadnione.

 

THL T6 Pro, Xiaomi Redmi 1S czy Asus Zenfone 5 1/8?