Dual view a drugi monitor

tak jak w temacie, mam po formacie maly problem czego nie mialem wczesniej przed formatem

a dokladnie…

mam pod kompa podlaczony tv wszystko jest dobrze ostawione i dziala dual tip top

tylko ze… przed formatem mialem a w zasadzie moglem ogladac cos na drugim monitorze i jednoczesnie grac np. w wow jednoczesnie

(mialem wizje i fonie jednoczensie, ze wszystko wspolgralo i moglem na dwuch monitorach jednoczesnie cos ogladac a na drugim pograc)

po formacie nie jestem w stanie tego znowu ustwiac na zasadzie tak jak wyzej napisalem… ze na tv odpalam sobie film a na monitorze np. gram w sobie cos …

problem polega na tym ze jak wczesniej odpale film na tv to wszystko dziala bezproblelmowo do czasu az odpale cos na kompie… i w tym momencie na tv robi sie odrazu czarny ekran… i tylko dziek idzie, zaznaczam ze jak na main monitorze w tym samym czasie mam odpalana np. sama przegladarke jest wszystko ok, dopiero jak uruchomie np. jakas gre np…

z pewnych info na ten temat dowiedzialem sie ze ew. jakos program ta operacje umozliwia i bardzo prawdopodobne z emialem go wczesniej zaistalowanego i on mi na to zezwalal… ale nie stety nie jestem w stanie skojazyc jaki…

jezli ktos sie zetkal z podobnym problemem lub ma jakies koncepcje bardzo porosze o help

z gory dziekuje za pomoc