DualCrossing Geforce+Radeon czy to ma sens?

Witam. Dziś robiłem porządek w kablach walających się po biurku i starym sprzęcie. I znalazłem tam nieużywaną kartę Radeona HD6850. Wiem że ta karta jest dość mocna I kalsuje się w czołówce wydajnych kart graficznych. Osobiście używam GeForce gtx680 tak więc znacznie lepszej karty. Jednak pomyślałem że aby się nie marnował Radeonek to może by tak dualcrosing wrzucić. No tak ale Geforce+Radeon hmmm niby da radę ale w sumie sam nie wiem. Czy to ma jakiś sens jeżeli będzie tak duża różnica wydajności kart graficzny? Myślę a raczej wydaje mi się że chociaż troszkę da radę polepszyć wydajnośc komputera w grach. Dodam że gram w rozdzielczości 1920x1080 wszędzie na full drtalach ( prócz Lineage 2 bo tam ciężko o sporo fps przy dobrym wyglądzie kiedy jest w mieście po 400-500 osob.)

Mój komputer aktualnie przedstawia się tak.

AMD Phenopm II x6 T1090

16GB DDR3 1600 mhz

Windows 7 64-bit

Geforce gtx 680 2gb

Płyta główna - M3A790GXH/USB3

dysk systemowy 250 GB HDD + 1,5TB na gry HDD + 2TB na Frapsy też HDD

Zasilacz Corsair GS700

Co o tym sądzicie? dało by radę podpiąć tego radeona do mojego sprzętu ?

I pytanie nr2. Myślałem nad wymianą procesora na Intela i5 jakiegoś takiego lepszego ( przy tym płyta główka będzie do zmiany.) Taki zestaw jak mam jest dobry czy lepiej na tego intela przejść? Dodam że komputer składałem sam w oparciu o własne doświadczenie i rozum. Jednak po pewnym czasie chciałbym znamć opinię lepszych odemnie.

Pozdrawiam ReV!

Nie połączysz tak tych kart. Jedyna możliwośc w tym wypadku jest taka, aby 6850 wykonywał obliczenia dla obrazu, a 680 dla fizyki. I tyle.

Platformę bym zmienił jak ta przestanie wystarczać, a jest OK.