Dualshock 4 - opóźnienie, zacinanie

Aha Pad zacina ci jak używasz swojego telefonu… i włączonego Wifi masz sparowane jakieś aplikacje do sterowania bezprzewodowo padem mimo to zacina wątpię że winny jest pad jeżeli na kablu Działa Normalnie bez kabla ci zacina, Albo jest coś nie tak z twoim telefonem z Tym Bluetooth Nawala, i dla tego pad zacina a spróbuj wyłączyć Android zostawić Bluetooth bez kabla i czy będzie zacinało, Na taki pomysł wpadłem

W końcu piszesz z sensem. Nie pomyślałem o tym szczerze pisząc i dam znać czy coś się zmieniło.

To Teraz Inaczej Wyłącz Bluetooth włącz Androida i Raz na kablu podłączonym do pada a raz bez kabla, i czy zacina Może w ten sposób znajdzie się przyczynę Problemu i ją Usunie

“wyłącz Bluetooth włącz Androida”?

Ogólnie włączyłem Bluetooth bez Wi-Fi i podłączyłem Dualshocka. Problem nie ustąpił i nadal po około 15 sekundach zacina się. Podłączony przez przewód nie zacina się, a bez zacina mimo zrestartowania OS na smartfonie.

Pad zacina się 15 s. po podłączeniu. Prawdopodobnie wynika to z samego Bluetooth w smartfonie (brak sterowników na urządzeniu? zakłócenia?). Myślę, że pomogła by aplikacja ponawiające połączenie z padem co 15 s. (by uniknąć momentu, w którym ten się zaczyna zacinać i mieć tzw. input laga), ale jaka?

Niestety Chyba Taka aplikacja Nie Istnieje o ile mi wiadomo Albo próbować z innym Telefonem Na którym Bluetooth Działa dobrze

Otóż istnieje, a zwie się Bluetooth Auto Connect. Wcześniej jednak wspomniałem, że nie jest do końca kompatybilna z moim urządzeniem. Poszukuję alternatywy.

Znalazl ktos rozwiazanie tego problemu ? Dodam ze mam ten sam problem co kolega wyzej .