DualView-problem z drugim monitorem

Witam! Mam problem z oglądaniem filmów na drugim monitorze w funkcji DualView. Widać pulpit, a nie ukazuje sie obraz wideo.

poszukaj w ustawieniach panelu sterowania NVIDIA

zakładka wideo i telewizja a następnie modyfikuj opcje wideo pełnoekranowego

Kiedyś miałem tą zakładkę, ale teraz jej nie mam. Zmieniałem sterowniki karty i to nic nie dało.

NIEMOŻLIWE MUSI GDZIEŚ TAM BYĆ!spróbuj z innym sterownikiem nvidi , ja jak miałem sterownik z płyty to było ok, a jak instalowałem sterownik nowszy to też były problemy i przeinstalowałem na starszy sterownik

oczywiście po wyinstalowaniu sterownika trzeba przeczyścić kompa od resztek jakie lubi pozostawić sterownik

http://img.wklej.org/v/368628276nvidia.JPG

tak wygląda główna strona u ciebie panelu sterowania nvidi?

W zakładce wideo i telewizja jest tylko ustawienia kolorów wideo i ustawienia obrazu wideo.Nic więcej nie ma ,a kiedyś było

Zainstaluj nowsze stery…

Instalowałem najnowsze i te z płyty i nic

odinstaluj stery przeczyść kompa zainstaluj stery te załączone na płycie następnie podłącz telewizor i dopiero sprawdź.najnowsze stery nie oznaczają że są najlepsze!

ja mam GeForce 7300 GS i lece na sterowniku ForceWare 94.24

Zrobiłem wszystko po kolei i dalej nie wyskakuje: modyfikuj opcje wideo pełnoekranowego

jaką masz kartete graficzna i jaki sterownik

Jeszcze nie dawno miałem taki sam problem, i wina leżała po winie kodeków wideo, w opcjach kodeków Combined Community Codek Pack po prostu odznaczyłem DXVA H264 i VC1 a zaznaczyłem H.264/AVC. Myślę że komuś pomogłem :wink: