Dungeon Siege 3 nie zapisuje gry

Gdy wchodzę w wyznaczone miejsca zapisu gry Dungeon Siege 3 nie dzieje się nic. Jedyny to pierwszy autozapis. Gra jest na Steam.

A on nie zapisuje stanu gry w opcjach ?

A mógłbyś jaśniej? Chodzi o ustawienie zapisu w opcjach?

Czy w opcjach nie masz opcji autozapisu ?

A co do zapisu w grze - przytoczę Ci cytat z poradnika :

Najważniejszą rzeczą, o której musimy pamiętać grając w Dungeon Siege III to częste zapisywanie stanu gry. Stan gry możemy zapisać wyłącznie w wyznaczonych miejscach, save pointach, które wyglądają jak promień złotego światła. Na mapie oznaczone będą symbolem piórka. Zapisuj stan gry za każdym razem gdy będziesz przechodził koło takiego miejsca. Gra sama bardzo rzadko autosavuje dlatego w przypadku śmierci będziesz musiał korzystać z własnego zapisu. Częste savowanie może nam zaoszczędzić ładne kilka godzin powtórek.

W opcjach nie ma nic o autozapisie. Przechodząc koło tych miejsc zapisu muszę coś zrobić czy tylko przejść?

Musisz wejść w promień  - to powinna się wyświetlic ikonka zapisu i zapisujesz stan gry - napisz czy działa :slight_smile:

Wiele razy wchodziłem w te promienie i nic się nie działo :frowning:

Jak wchodzisz w promień trzeba nacisnąć jakiś klawisz - bodajże pojawia się on na ikonce twojej postaci - przynajmniej na filmikach z YT tak to wygląda. Gry nie mam zainstalowanej więc opieram się na pomocach z innych for i filmików z YT.  Zobacz w ustawieniach klawiszy pod co masz przypisane zapisywanie to może coś Ci to pomoże :slight_smile:

A mógłbyś mi podać link do przykładowego filmiku (najlepiej po polsku :slight_smile: )?

 

W 10:57 masz zapis gry : 

Dzięki żeby zapisać grę trzeba wejść w tą żółte pole i wcisnąć klawisz E

i pomogłem :slight_smile: Dobrej zabawy