Duplikat karty play

Otóż dziś kosiarka rozjechała mi telefon razem z kartą niestety. Mam założone konto na play24 i podany owy nr tam. Czy to jest ta rejestracja karty cała? i dzięki temu można uzyskać duplikat? do danych nie mogę sie dostać, bo hasło jednorazowe ustawione jest na rozjechaną kartę, musiałbym podać kogoś nr a on podać mi to hasło. Z tego co wiem , to jeszcze mogę uzyskać przez pokazanie platiku z pukiem? Czekam na podpowiedzi :slight_smile:

Duplikaty za darmo i od ręki wydaja ale trzeba się z dowodem osobistym stawić no i mieć zarejestrowaną kartę na siebie, co w przypadku prepaida może być problematyczne

Ja używam prepaida od zawsze i swoje dane osobowe na ten numer zarejestrowałem na takie właśnie okazje (choć kosiarki nie przewidziałem w najśmielszych pomysłach)

Możesz wrzucić fotkę? :smiley:

Połowę wyrzuciłem już telefonu, została jedynie druga połówka. Jak znajdę czas jutro to wrzucę. Właśnie jak to z tym zarejestrowaniem? czy play24 podchodzi pod to? tam tez podawalem dane osobowe z tego co wiem.

Wymieniałem kilka miesięcy temu uszkodzoną kartę w Play Fresh bezpłatnie.

Warunek to trzeba mieć kartę zarejestrowaną albo posiadać dowód zakupu albo kartę plastikową z PUK-iem.

Nie wiadomo czy założenie konta w internecie oznacza rejestrację użytkownika sieci Play.

Najlepiej iść z dowodem osobistym i tym plastikiem do salonu.

Tam wymienią na miejscu i zarejestrują.

No właśnie, a na play24 masz tylko konto z adresem mailowym ale danych osobowych nie ma, faktycznie jest jeszcze plastikowa karta z PUK :wink:

Telefon to zanieś do utylizacji a nie do kosza! !!

Co ma za znaczenie czy kosz czy utylizacja… skoro nic z niego nie zostało, równie dobrze możesz zanosić plastik do utylizacji w jakiejkolwiek formie. Wiesz co zostało z baterii? kawałem ostrego plastiku poucinanego.

Jak znajdę tą kartę plastikową to pójdę jutro. Tylko zastanawia mnie ta rejestracja przez play24, tam są dane osobowe, ale co ja tam podałem to nie wiem, bo trzeba hasło jednorazowe.