Duża aktualizacja forum

Właśnie zrobiliśmy sporą aktualizację forum, numerek skoczył z 1.9 do 2.0.

Na pierwszy rzut oka wszystko wygląda OK.

1 polubienie

A na drugi ?

1 polubienie

A na drugi to pojawia mi się info o odpowiedziach, ale kiedy klikam w licznik, to dostaję info, że nie ma nic do przeczytania :wink:

< troll >
Czy to na pewno wersja 2.0, a nie 0.2.0? :laughing:
< /troll >

Jakieś radykalne zmiany?

Dziś w nocy forum nie działało kompletnie…

A teraz coś się pokrzaczyło w panelu ustawień tam gdzie były opcje odznak użytkownika…

Pacam sobie w ikonkę edycji i dostaję:

"404 Ups! Ta strona nie istnieje lub jest prywatna. Spróbuj przeładować (F5 lub Ctrl+R).

Pacam sobie w linka regulaminu forum z regulaminu działu bezpieczeństwa i dostaję:


Swoją drogą - ktoś musiał edytować regulamin działu B sprzed trzech lat, skoro był na początku nieprzeczytanych…

1 polubienie

W nocy ją edytowano i jeszcze działał. Nawet pacłam tam w emotkę, bo takie rzeczy były wypisane, że parskłam śmiechem :smiley:

1 polubienie

W to się nie paca*, choć pacanie, to niezła gra słów, tylko przy tematach na forum pojawia się ten znak edycji tematów. Czasem poprawiam jakieś óje na uje, ale tylko tyle, żeby nowy użytkownik nie doczekał się stryczka/linczu ortograficznych zelotów.

A co się robi? Tapa? Bo klikanie toto nie jest… pacłam paluchem… mam ekran dotykowy w lapku :wink:
Ja tam nic zrobić nie mogę, żadnej edycji itp.

Człowiek maca, bo mu dłonie na starość urosły, albo cały świat zmalał?
Ja tam macany/pacany ekran nie uświadczę za życia, chyba, że znajdę a właściciel nie zechce…
Maca - to chyba trafniej by było.

Podobno nowe Macbooki PRO mają już dotykowe ekrany :wink:

W takimćrazie się maca…
Ja tam sobie dellam, i do tego myszką. Choć myszka jest od logitecha… :thinking:
to już sam nie wiem co ja właściwie robię… loguję?

Należy używać słownika dzieciaków, które nie “pacają” tylko “miziają” w ekran.

Bardzo akuratnie słowo - “mizianie”…

Lepsze niż … dotykanie

Ktoś tu nie szanuje ekranu uzytkownika.

Tak jest. Górna belka spuchła i zasłania treść. U mnie (ajfon SE) tak samo to wygląda.

U mnie tak samo (Moto Z Play - przeglądarka Chrome).

Błędy to chyba zgłaszamy w odpowiednim dziale :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Bez “chyba” - byłoby to upomnienie zasłużonych użytkowników :stuck_out_tongue_winking_eye: