Duża awaria w T-mobile

Od wczoraj, od ok. 18 t-mobile ma sporą awarię, w niektórych częściach kraju nie działa większość usług, w innych działają wybiórczo. Może warto o tym napisać?

Skąd te wiadomości? U mnie (okolice Krakowa) wszystko działa jak należy na dwóch telefonach i routerze 3g/lte.

Poza tym, pracuję u jednego z operatorów i tranzytujemy część ruchu przez T-Mobile, więc mam info z pierwszej ręki.

No to mam tylko nadzieję że mi internet nie padnie.

Awaria trwała ok. 24 godzin, ale jak widać, problemy jednego z większych operatorów w kraju nie są wystarczająco interesujące, aby zrobić z tego newsa.

Newsa? To była by anty-reklama.
Portal by sobie zrobił wroga.

1 polubienie

Nie sądzę. Kiedyś nie mieli z tym problemu:

Ale odkąd DP pisze sponsorowane reklamy dla T-mobile to chyba nie chcą ryzykować.

2 polubienia

Mi wczoraj rozłączyło między 21, a 22:30 internet LTE w T-Mobile i tylko w 3G załapał, ale po 5-10 minutach wróciło samo do normy.

Czyżby w PLAY tylko boisz się przyznać ?? :stuck_out_tongue:

A jakie ma to znaczenie? Szukasz kolejnego powodu do bezsensownej dyskusji?

1 polubienie

Tak ciebie boli, że zapytałęm? OD razu szukasz powodu do prowokacji jakiejś? Nie mozesz olac czyjejś wypowiedzi jak ciebie nie dotyczy?? Potem zganiasz pewnie i raportujesz na mnie, a sam prowokujesz. Tylko prowokatorom na forum się pozwala na wszystko, a z prowokowanych banuje.

Nie, nie w PLAY, ale to akurat dla tematu dyskusji nie ma najmniejszego znaczenia.

1 polubienie