Duża darmowa chmura (>1TB)

Cześć, jakieś 2-3 lata temu był złoty okres darmowej pojemności chmur wśród chińskich dostawców, ale wielu się z tego wycofało.

Nie skorzystałem wtedy, a teraz potrzebuję, dlatego szukam chmury, która oferuje jak największą pojemność dla darmowego użytkownika (powiedzmy od 500GB wzwyż, choć chętniej >1TB jak w temacie).

Jakaś firma oferuje jeszcze takie konta? Znacie/używacie?

Gdybyście coś mi polecili, to fajnie byłoby też dostać prostą instrukcję, ponieważ zdaję sobie sprawę, że najprawdopodobniej będą to serwisy chińskie bez anglojęzycznej wersji strony :slight_smile:

 

PS. Wygląda na to, że nie ma żadnej kategorii forum, gdzie to pytanie by pasowało, więc napisałem tutaj. Jakby co, proszę o przeniesienie.

Sprawdź chińskie Baidu, swego czasu oferowali nawet 10TB.

Jest jeszcze mobilny CM Cloud(QuickPic), który daje coś koło 1TB: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.alensw.PicFolder&hl=pl


EDIT

Miałem rację z Baidu: http://pan.baidu.com/

Mają 2TB. Trzeba się przebić przez krzaki.

@Piotrek2255 Niestety, mimo, że założenie konta się powiodło (włącznie z autoryzacją poprzez sms), to przy próbie logowania znów chce kodu przesłanego przez sms i prosi nas o numer, jednak nie przyjmuje tego z rejestracji twierdząc, że jest niepoprawny (właściwie jego format, ale już próbowałem chyba na wszystkie sposoby go wpisać). Ktoś wie jak sobie z tym poradzić?

Ok, wychodzi na to, że do zalogowania potrzebny jest chiński numer telefonu, którego oczywiście nie mam. Lipa z tym baidu.