Duża myszka praworęczna z dodatkowymi 4 lub 6 programowalnymi przyciskami

Szukam jakiejś ciekawej myszki pasującej do mojej ręki (spokojnie 12cm długa) - przez dodatkowe przyciski rozumiem te pod kciukiem, obok kółeczka lub po prawej stronie, możliwość przeprogramowania przycisków DPI też się liczy. Mile widziany tilt na kółeczku.

Przerabiałem już
Logitech G502
Logitech G600 (oraz scimtar nyth itp - za dużo za małych przycisków pod kciukiem - naprawdę tam pod kciuekiem wystarczą 3 lub 4 buttony ale dodatkowo coś po prawej stronie czy tilt - poza tym te wynalazki są za drogie)

A jaki masz budżet? Imho najlepsze opcje to:



Wszystkie Twoje wymagania spełnia Roccat Kone Pure . Profilowana na prawą dłoń, 9(!) przycisków, duża (12 cm długości). Do tego przycisk do DPI, świetne wykonanie i design, powierzchnia antypoślizgowa.

Bardzo fajną myszką jest Redragon Titanoboa M802-2. Myślę, że również spełani wszystkie Twoje wymagania i jest tez dosyć nie droga.

kupiłem jakiś czas temu Bloody Snipera i nie spełnia tak całkiem wymagań ale okazja była (60zł). Szeroki, długi, nie za ciężki, co prawda rozłożenie bocznych przycisków nie jest szczęśliwe. Szczęśliwie znając AHK nie trzeba kupować dodatkowych rdzeni w oprogramowaniu tej durnej firmy.
Rozglądam się teraz za Rival700 z drugiej ręki. Może ktoś ma na zbyciu ?

Serio Bloody to wytrzymuje kilka miesięcy :stuck_out_tongue: teraz w super cenie jest Logitech G102 podobno to samo co 203 tylko inaczej nazwana :stuck_out_tongue: cena jest super! 99 zł!