Duża temperatura przy filmach na youtube

Siemka mam procesor podkręcony do 3.8 ghz na napieciu 1.23125. W iddle temperatura to ok 43 stopie jednie na yt czy przy przechodzeniu ze strony na stronę temperatura potrafi wskoczyć na 60 stopni w grze counter strike global ofensive temperatura wynosiła 63 stopnie. Testowałem programem procesor Intelburntest i temperatura max to 67 stopni. Macie jakieś sugestie co do tej temperatury ? Chciałbym się przy okazji zapytać jeszcze o radiatorki na sekcję zasilania bo na mojej płycie głównej jest ona goła 

 

Tak  z  ciekawości, podaj  mi nazwę  tego  softu będącego w  stanie  zmierzyć temperaturkę  przeglądarki (no  chyba że  oglądasz  materiały XXX to żaden  soft nie jest potrzebny i wszystko rozumie się  samo przez  się)  :P.

 

Proszę konkretnie zatytułować wątek (użyj pełnego edytora).

 

Zignorowanie prośby będzie skutkować usunięciem topica  z forum.

Nie no miałem włączony program HW monitor a nic nie robiłem na kompie tylko siedziałem na internecie i oglądałem filmiki na yt i późniejak włączyłem program max temp to 60 stopni i dlatego moje pytanie chociaż flash chyba potrafi niekiedy obciążyć cpu a filmiki oglądałem w 1080p

Standardowe procedury.Pasta ? Radiator obluzowany ? Zobacz co mówi palec na radiotorze przy 60 stopniach, może spadły obroty w wentylatorze na radiatorze ?.

pasta docisk wszystko gra. Wentylatory ok. 1700 rpm ( procesor jest podkręcony ) 

O.o To bardzo dziwna wartość prędkości.U mnie na boxowym chłodzeniu AMD wykazuje ponad 2 tysiące ( 2500 a nawet i więcej ).Spróbuj zwiększyć obroty wentylatora i wtedy sprawdź temperatury.

Ale ja nie posiadam boxowego chłodzenia tylko jak pisałem w 1 poście Spartana pro i  u mnie płyta sama właśnie steruje obrotami

No właśnie widze.Nawet pod obciążeniem masz 1700 obrotów ? Spartan Pro powinien mieć około 2200 +/-.Dziwne te temperatury z dnia na dzień ci wzrosły czy jak ?

Tak przy full obciążeniu idzie na 2200 przy normalnym użytkowaniu 1500 a w przeglądarce 1700 rpm temperatury wzrosły po podniesieniu taktowania z 3.4 na 3.8 ghz 

a sprawdź sobie jeszcze innym programem (pobierasz tam gdzie pisze linki bezpośrednie)

http://www.dobreprogramy.pl/HWiNFO32,Program,Windows,15982.html

Może to już nadto i ktoryś z podzespołow nie wyrabia ?.

Atronics nie mogę znaleźć temperatur w tym programie ( już znalazłem zaraz dam wyniki ) ;d Stasio132 właśnie nie jestem pewny najbardziej się boję tylko tego że przy lecie spokojnie przebije 70 stopni 

 

Proszę oto temperatury http://postimg.org/image/e9ixm2lq1/ teraz są niższe ponieważ okno mam otwarte i jest dość chłodno w pokoju 

A może zasilacz nie wyrabia przy tak mocno podciągnietym prockiem ? Może płyta ? Sprobuj troche obniżyć i zobacz co będzie się działo.

Bardzo przepraszam zapomniałem tam dopisać że procesor był obciążony programem intel burn test