Duże cenowe różnice pomiędzy takim samym (?) Sprzętem

Czy te dwa procki to są jeden i tem sam? Zastanawiam się dlaczego są takie różnice cenowe

Klik

Klik

prawo wolnego rynku, ceny ustala sprzedawca :stuck_out_tongue:

Wolny rynek wolnym rynkiem, ale ta niziutka cena może być też ceną dumpingową. Poza tym z tego co widzę to sprzedawcy na allegro mało się przejmują różnicami cenowymi w stosunku do innych sprzedających na allegro. I gdzie tu zdrowa konkurencja ? :x

na allegro nie ma czegoś takiego !

są albo sprzedawcy co sprzedają po normalnych cenach z zyskiem albo tacy co ustalają ceny dumpingowe i sprzedają niemal po kosztach … amatorzy ! :?

dzięki temu na allegro ciężko jest zarobić :?

No więc dobrze a dlaczego jedni ta ten sam boxowy produkt dają 12 miesięcy gwarancji producenta a inni 36?

bo im się tak podoba ? wiedzą że po 12 miesiącach wracają do zwrotu… itp… itd…

No dobrze ale to jest gwarancja producenta czyli chyba ów producent daje wszystkim tą samą gwarancje

Nie wiem czy zauwazyliscie to i milczycie czy tez nie ale ja nie moglem powstrzymac się od smiechu :smiley:

a chodzi mi mianowicie to pojemnosci pozimow pamieci L1 i L2 ;]

Co do ceny to rzeczywiscie jest astronomicznie niska :stuck_out_tongue: chcialbym inne przedmity kupowac w tak atrakcyjnych wartosciach bo chyba tylko kosztem ich kupienia zagranica i kilku klikniec aby wystawic aukcje.

zycze milego kupna tego typu przedmiotow od tego typu sprzedawcow :smiley:

probuja nabrac tym razy dwa bo wtedy ktos mysli ze kupuje 3,6ghz

nie no Cache L2 o pojemnosci 2gb napewno by mi sie przydał :smiley:

myślę że prawidłowo własnie jest napisać 2 x 3ghz niż 6ghz ?

przeciesz masz dwa rdzenie z których każdy taktuje po np 3 ghz :>

jak kupisz płyte dwuprocesorową i dasz dwa jedno rdzeniowe proce to też możesz mówić że masz np 2 x 3 ghz :>

oczywiście nie oznacza to że proc 2x3 ghz będzie działać jak 6 ghz ale jak dwa 3 ghz proce razem ;>

nie mnoży się tego ani nie dodaje, na chłopski rozum - " to tak jakbyś miał 2 procesory w komputerze". Proc ma 2 rdzenie pracujące z częstotliwością 1,8GHz każdy. Praca jest rozkładana na te dwa rdzenie przez co układ jest dużo wydajniejszy :)’

niby piszą 2x 3GHz (no jak ktoś się nie pokapuje to pomyśli 2x3=6 :lol: )bo jest krócej… w opisie powinno być:

“Procesor posiada dwa rdzenie taktujące z szybkością 3GHz każdy”

nie pamiętam modelu, jest taka pod 2 Athlony FX, producentem jest ASUS…

Poza tym nazwa kodowa tych procesorów to Allendale a nie Conroe… :roll:

skąd to przypuszczenie?

JĄDRO PROCESORA CONROE

Rdzeń: Conroe

p.s na drugiej aukcji to dość dziwne pudełko jak na C2D :lol:

W drugiej aukcji nie jest core 2 duo a chyba dwurdzeniowy Pentium D czyż nie??gdzieś o tym czytałem

;]

Chodziło mi o to że jest pudełko od Pentium D